Katalogi un datu bāzes

Šajās sadaļā Jūs atradīsiet visu informāciju par augtskolas RISEBA pieejamiem elektroniskajiem resursiem. RISEBA bibliotēkā ir pieejamas 5 abonētās datu bāzes - dažādās zinātņu nozarēs (EBSCO, EMERALD, Web of science, PRMEC, Leta: ziņas/arhīvs un Nozare.lv). Kā arī tiek piedāvātas dažādas izmēģinājuma datu bāzes, kas augtskolā ir uz nenoteiktu laiku un brīvpieejas e-resursi.

Starpbibliotēku un starptautiskais starpbibliotēku abonements

RISEBA bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā jaunu pakalpojums - Starpbibliotēku abonementu (SBA) un Starptautisko starpbibliotēku abonementu (SSBA).

Starpbibliotēku abonements (SBA) sniedz iespēju lasītājiem RISEBA bibliotēkā izmantot dokumentus no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vai citu zinātnisko bibliotēku krājumiem.

Starptautiskais starpbibliotēku abonements (SSBA) sniedz iespēju saņemt no ārvalstu bibliotēkām izdevumus, kuru nav LNB vai citu Latvijas zinātnisko bibliotēku krājumos.

Bibliotēkas pakalpojumi

RISEBA bibliotēka piedāvā

  • Saņemt pilnīgu informāciju par bibliotēkas fonda sastāvu, informācijas meklēšanas sistēmu un datu bāžu izmantošanas iespējām.
  • Patstāvīgi meklēt nepieciešamo literatūru katalogos un elektroniskajās datu bāzēs (EBSCO, EMERALD, Web of Science,  Leta-arhīvs+Nozare.lv), kā arī izmantot uz vietas pieejamo literatūru.
  • Saņemt mācībām nepieciešamo literatūru pēc bibliotēkas noteiktā termiņa iepriekš saskaņojot ar bibliotek

Kontaktinformācija

IZMAIŅAS!

Bibliotēka slēgta līdz 24.janvārim.            

  • Ja Jums nepieciešamas grāmatas, lūdzu, rakstiet uz e-pastu - [email protected], mēs ar Jums sazināsimies;
  • Aicinām izmantot studentiem pieejamās datubāzes.

 

Grāmatas Jūs varat atstāt pie dežuranta, lūdzu aizpildiet nodošanas burtnīcu, norādot vārdu uzvārdu un programmu.

Abonētās datu bāzes

Leta - nacionālā informācijas aģentūra

LETALatvijas nacionālās ziņu aģentūras datubāze piedāvā jaunākās ziņas, preses relīzes, foto un video, rīta preses un ekonomiskos apskatus, kā arī iespēju meklēt ziņas, rakstus no Latvijas preses izdevumiem, statistiku un citu informāciju arhīvā.

RISEBA bibliotēka

RISEBA bibliotēka nodrošina augstskolas studentus un darbiniekus ar studiju procesam nepieciešamo literatūru, pieeju informācijas meklēšanas sistēmām un datu bāzēm, pieeju internetam bez maksas, iespēju iesiet kvalifikācijas, bakalaura un maģistra darbus, kā arī nodrošina grāmatu apriti Starpbibliotēku un Starptautiskā Starpbibliotēku abonementa ietvaros.

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png