Informatīvā diena "Iepazīsti savu augstskolu!"

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" aicina studējošos  2023. gada 1. februārī laikā no 17:00 līdz 19:00  apmeklēt Informatīvo dienu tiešsaistes platformā ZOOM. 

Informatīvās diena sniegs Tev vairākas atbildes uz jautājumiem par studenta dzīvi un iespējām, kuras sniedz augstskola "RISEBA". 

Pasākuma laikā norisināsies vairākas sesijas un tiks sniegta informācija par: 

RISEBA EKO padome aicina

RISEBA EKO padome aicina septembrī rūpēties par svaiga gaisa kvalitāti un ierasties uz klātienes lekcijām ar velosipēdu. 

Ir pienācis septembris, sākam jaunu studiju gadu ar veselīgu aktivitāti! Dodies uz lekcijām ar velosipēdu!

Esi dabas draugs un samazini gaisa piesārņojumu.

Atgādinām, ka pie augstskolas "RISEBA" fakultātēm ir pieejamas velo novietnes, gan Meža ielā 3, gan Dubes ielā 4. Uz Durbes ielas 4 fakultāti vari droši doties izmantojot pieejamo velo celiņu, kas ved gar Zunda kanālu. 

Aicinām Tevi piedalīties Lielajā Talkā kopā ar mums! Talko RISEBA!

Aicinām Tevi pievienoties Lielajai Talkai, kas norisināsies šā gada 30. aprīlī visā Latvijā!

Jau 15. reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Lielā Talka, kuras ietvaros ikviens iedzīvotājs ir aicināts veikt atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas darbus.

Augstskola RISEBA šogad apvienojas spēkos ar Dzirciema un Iļģuciema apkaimju biedrību, lai sakoptu Zunda kanāla apkaimi!

RISEBA mantu apmaiņas ballīte

Ir pienācis pavasaris, laiks, kad tiek veikta lielā tīrīšana, iesaistāmies talkās, veicam dzīves vietas uzkopšanas darbus un arī atvadāmies no dažādām mantām, kuras saprotam, ka mums jau kādu laiku vairs nav bijušas nepieciešamas bet tomēr, tās ir labā stāvoklī un labprāt tās nodotu kādam citam lietošanā.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png