Konference “Atkritumu apsaimniekošana – 2019”

Latviju gaida izaicinājumiem pilni gadi, jo pēc 2020. gada tiks ieviests jauns Atkritumu apsaimniekošanas plāns nākamajiem astoņiem gadiem, kā arī tuvāko gadu laikā stāsies spēkā vairākas prasības un ES normas, kas mainīs ne tikai nozares spēlētāju un iestāžu, bet arī iedzīvotāju ikdienu.

Š.g. 22 maijā izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar “Clean R” un “Eco Baltia grupa” organizē konferenci “Atkritumu apsaimniekošana – 2019”, lai apspriestu jaunā plāna galvenos virzienus, izaicinājumus un nozares aktuālas problēmas.

KONFERENCE ASBBMC 2019

RISEBA aicina uz 12. ikgadējo starptautisko zinātnisko Baltijas biznesa vadības konferenci ASBBMC 2019 “Foreseeing Challenges and Opportunities for Organizations at the Macro and Micro Level”, kas notiks 2019.gada 21.-23. februārī, Rīgā RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6.

Konferences tēmas:

STUDENTU KONFERENCE “MAINĪGĀ PASAULE – JAUNU RISINĀJUMU MEKLĒJUMOS – 2018”

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA sadarbībā ar AS "Rietumu Banka" aicina piedalīties Starptautiskā studentu zinātniski pētniecisko un mākslinieciskās jaunrades darbu konferencē “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos – 2018”.

Konferences valodas: latviešu, krievu, angļu.

Dalībnieku pieteikšanās konferencei un darbu iesniegšana elektroniski līdz 2018. gada 1. jūnijam.

Konferences norise:

Studentu zinātniski praktiskās konferences „Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos 2017” rezultāti

Šī gada 7.jūnijā noslēdzās RISEBA,“RISEBA Alumni” un AS „Rietumu Banka” studentu zinātniskā un māksliniecisko jaunrades darbu konference „Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos – 2017”, kurā divas dienas četru sekciju ietvaros savus zinātniskos ziņojumus prezentēja un ar radošajiem darbiem iepazīstināja vairāk nekā 60 studenti un skolēni.

Jau ceturto gadu Konferences organizēšanu finansiāli atbalsta AS „Rietumu Banka”, piešķirot finansējumu pirmo trīs vietu ieguvējiem katrā sekcijā:

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png