LCCI EKSĀMENI - BIĻETE UZ TAVU NĀKOTNI

Whether you're looking to land your first job, progress in an existing career or find employment locally or overseas, the popular and flexible LCCI qualifications will give you the knowledge and skills to actually do the job. That's why they're trusted and valued by employers worldwide. Come along and find out why you should consider taking the LCCI exam as a way of furthering your future career!

LCCI.PNG

LCCI

LCCI

 

LCCI (Londonas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras) Starptautiskās Kvalifikācijas ir vienas no visatzītākajām un augstāk vērtētajām ar biznesu saistītajām kvalifikācijām pasaulē. Tās tiek piešķirtas galvenajās biznesa, kā arī valodu disciplīnās.

Eiropas biznesa studijas

"EBS programma ir vieta, kur teorijas tiek pasniegtas kopā ar praksi un, pateicoties programmas pasniedzējiem un vieslektoriem, kas nāk gan no Latvijas, gan no ārzemēm, studentiem ir unikāla iespēja ieraudzīt plašas biznesa iespējas gan Latvijā, gan visā pasaulē. Pateicoties iegūtajām zināšanām EBS programmā un it īpaši LCCI profesionālās angļu valodas prasmēm, man bija iespēja iziet 2. kursa profesionālo praksi Grieķijā un pēc 3. kursa atrast aizraujošu darbu starptautiskā kompānijā Latvijā."

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png