DIGITĀLO DARBU IZSTĀDE: DIGITĀLĀ FAUNA VOL.2

Aicinām aplūkot RISEBA profesionālās pilnveides programmas “Darbs ar programmu Illustrator CC” audzēkņu digitālo darbu izstādi “Digitālā fauna” VOL.2.

ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 6. kārtas ietvaros aicinām aplūkot RISEBA augstskolas profesionālās pilnveides programmas “Darbs ar programmu Illustrator CC”, ICC_2 un ICC_3 mācību grupas audzēkņu otro digitālo darbu izstādi, kas tapusi talantīgā un iedvesmojošā pasniedzēja Māra Strautmaļa vadībā. 

Izlaidums 12.02.2020

Jau 12.februārī 18:30 tiekamies RISEBA H20 6 kvartālā, lai kopīgi sveiktu Mūžizglītības programmu absolventus!

Izlaidumā sertifikātus saņems 91 aboslvents no četrām programmām:

  • Projektu vadība
  • Informācijas tehnoloģiju izmantošana finanšu pārskatu gatavošanai un finanšu plānošanai
  • 3D printēšana un modelēšana
  • Noliktavas darbinieks

Apliecības saņems 136 absolventi. Programma tika realizēta ES fondu līdzfinansētajā projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide.”

MIJSAKARĪBAS IZGLĪTĪBĀ: KVALITĀTE, UZRAUDZĪBA, LĪDERĪBA, FINANSES

Biznesa, Mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” sadarbībā ar Izglītības Kvalitātes Valsts Dienests (IKVD) aicina Jūs uz tālākizglītības kursiem 13. aprīlī. Kursu mērķis ir sniegt informāciju un raisīt diskusijas par jaunākajām likumdošanas prasībām izglītības sistēmā, it īpaši pievēršot uzmanību izglītības kvalitātes novērtēšanai, jaunākajām finanšu resursu iegūšanas iespējām izglītības iestāžu vajadzībām, kā arī vadītāja līderības prasmju veicināšanai. Kursu nobeigumā tiks izsniegta apliecība par 8 stundu profesionālās pilnveides kursu apmeklējumu.

Kustības nozīme līdzsvarotai ikdienai vadītājiem

Seminārs "KUSTĪBAS NOZĪME LĪDZSVAROTAI IKDIENAI" ir paredzēts vadītājiem, kuru ikdienas saspringtais darba ritms liek uzdot jautājumus par līdzsvaru starp darbu un atpūtu, sasprindzinājumu un atslābumu, sabiedrisko un privāto dzīvi. Nodarbība saistošā veidā, balstoties gan uz senām, dažkārt aizmirstām mūsu priekšteču izmantotām atziņām, gan uz jaunākajiem, pēdējos gados veikto zinātniski eksperimentālo pētījumu rezultātiem, sniegs tās dalībniekiem dziļāku izpratni par kustību nozīmi līdzsvarotai un harmoniskai ikdienai.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png