"Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" piektā kārta

Jau no 22. oktobra pilnā sparā notiek ES fondu pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" piektā kārta. Augstskolā RISEBA iespējams apgūt vairāk kā 30 mācību programmas, tai skaitā, projektu vadību, digitālo mārketingu, namu pārzinis un citus. 

 

Visas 5. kārtas programmas tiek realizētas attālināti.

 

Izlaidums 12.02.2020

Jau 12.februārī 18:30 tiekamies RISEBA H20 6 kvartālā, lai kopīgi sveiktu Mūžizglītības programmu absolventus!

Izlaidumā sertifikātus saņems 91 aboslvents no četrām programmām:

  • Projektu vadība
  • Informācijas tehnoloģiju izmantošana finanšu pārskatu gatavošanai un finanšu plānošanai
  • 3D printēšana un modelēšana
  • Noliktavas darbinieks

Apliecības saņems 136 absolventi. Programma tika realizēta ES fondu līdzfinansētajā projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide.”

MIJSAKARĪBAS IZGLĪTĪBĀ: KVALITĀTE, UZRAUDZĪBA, LĪDERĪBA, FINANSES

Biznesa, Mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” sadarbībā ar Izglītības Kvalitātes Valsts Dienests (IKVD) aicina Jūs uz tālākizglītības kursiem 13. aprīlī. Kursu mērķis ir sniegt informāciju un raisīt diskusijas par jaunākajām likumdošanas prasībām izglītības sistēmā, it īpaši pievēršot uzmanību izglītības kvalitātes novērtēšanai, jaunākajām finanšu resursu iegūšanas iespējām izglītības iestāžu vajadzībām, kā arī vadītāja līderības prasmju veicināšanai. Kursu nobeigumā tiks izsniegta apliecība par 8 stundu profesionālās pilnveides kursu apmeklējumu.

Kustības nozīme līdzsvarotai ikdienai vadītājiem

Seminārs "KUSTĪBAS NOZĪME LĪDZSVAROTAI IKDIENAI" ir paredzēts vadītājiem, kuru ikdienas saspringtais darba ritms liek uzdot jautājumus par līdzsvaru starp darbu un atpūtu, sasprindzinājumu un atslābumu, sabiedrisko un privāto dzīvi. Nodarbība saistošā veidā, balstoties gan uz senām, dažkārt aizmirstām mūsu priekšteču izmantotām atziņām, gan uz jaunākajiem, pēdējos gados veikto zinātniski eksperimentālo pētījumu rezultātiem, sniegs tās dalībniekiem dziļāku izpratni par kustību nozīmi līdzsvarotai un harmoniskai ikdienai.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png