DAUDZ LAIMES RISEBA 30. gadadienā

"Pirms 30 gadiem tika dibināta Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA un šo gadu gaitā mūsu kolektīvs ir piedzīvojis izaugsmi, attīstību un panākumus, tāpat esam saskārušies arī ar dažādiem izaicinājumiem – kas mūs šī laika gaitā ir stiprinājuši. Arī nākamajiem 30 gadiem aicinu skatīties tikai ar iedvesmu un ticību saviem kopīgajiem spēkiem – mums ir lieli mērķi un vīzijas un es zinu, ka mums piemīt zināšanas un spējas tos īstenot.

Aizvadīta grandioza RISEBA Karjeras diena 2019!

Šī gada 9. aprīlī notika Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” Karjeras diena 2019 – otrā darba un prakses iespēju izstāde. Tā pulcēja vairāk nekā 40 uzņēmumu un organizāciju, kuri visiem apmeklētājiem piedāvāja prakses un darba iespējas, kā arī informēja par dažādām citām karjeras izaugsmes iespējām. Pasākumu RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Aisteres zālē apmeklēja vairāk kā 600 apmeklētāju – studenti no dažādām augstskolām, vidusskolu pēdējo klašu skolēni un citi interesenti.

PROMOCIJAS DARBA AIZSTĀVĒŠANA

2019.gada 25.februārī plkst. 11.00 Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" 214.telpā, Rīgā, Meža ielā 3, notiks RISEBA promocijas padomes atklātā sēde, kurā INITA HENILANE aizstāvēs promocijas darbu "Mājokļu ilgtermiņa finansēšanas instrumentu ieviešanas piemērotības vērtēšana Latvijā" doktora grāda Vadībzinātnē iegūšanai. Promocijas darba nosaukums angļu valodā "An assessment of long-term financing instruments for housing according to their suitability for introduction in Latvia". Zinātniskā vadītāja - profesore Daina Šķiltere.

„Ēnu diena 2019” – iepazīsti profesijas augstskolā RISEBA

Š.g.  13. februārī pasaulē atzītās karjeras izglītības programmas „Ēnu diena” ietvaros skolēniem no visas Latvijas būs iespēja apmeklēt augstskolu RISEBA. Jaunieši varēs pavadīt dienu ar sev interesējošās profesijas pārstāvi, sekot viņa darba gaitām un izzināt, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par profesionāli.

Pieteikties Ēnu dienai  var līdz 7. februārim portālā www.enudiena.lv , sekojot līdzi pieteikšanās datumiem kalendārā:

Halloween Psycho Party

The scariest time of the year is approaching... Are you ready for a night filled with horror and scary vibes all around? 

If you are brave enough, come to join us on 31.10.18, 22:00, at Just Bar! 

You will have a chance to participate in many activities, win amazing prizes and show off your psycho moves on the dance floor! 

Dress code: show us your darkest side

Entrance: with ISIC Student cards for RISEBA, Turība, LSPA, RBS students

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png