Latvijas Arhitektūras gada balvas nominanti 2022: Grāmata «Džons Hejduks: Projekts Rīga»

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" Arhitektūras un dizaina fakultātes dekāns Rudolfs Dainis Šmits kopā ar šīs fakultātes absolventiem un kolēģiem  Igoru Malovicki, Reini Saliņu un Andri Dzeni ar (nodibinājums «Arhiteksti») tika izvirzīti par 2022. gada Arhitektūras gada balvas nominantiem, nominācijā Procesi.

SLICE OF ARCHITECTURE

SLICE OF ARCHITECTURE is an open lecture cycle organized by RISEBA University Faculty of Architecture and Design where professionals are invited to talk about the field of architecture, design practices, urbanism, study and practice experience in Latvia and abroad, actual topics in architectural theory and philosophy, and much more.

Designing for Knowledge Territories – RISEBA Arhitektūras skolas studentu projektu izstāde Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Ceturtdien, 1. martā, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāva izstāžu zālē notiks Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Arhitektūras programmas bakalaura projektu un studentu darbu izstādes DESIGNING FOR KNOWLEDGE TERRITORIES atklāšana. 

RISEBA studenti uzvar projektā “Baltic Urban Lab”

9. februārī Nacionālās bibliotēkas telpās notika Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un RISEBA studentu prezentācijas par Mūkusalas teritorijas attīstības koncepciju.

Mūkusalas degradētā teritorija ir starptautiskā projekta “Baltic Urban Lab” pilotteritorija, kuru ierobežo Mūkusalas, Bieķensalas un Jelgavas iela un dzelzceļš, tā ir daļa no Torņakalna apkaimes un atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma objekta “Rīgas vēsturiskais centrs” aizsardzības zonā.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png