Karjeras dienu vieslekcija - Jānis Apsītis

Iepazīstinam ar pirmo karjeras dienu vieslektoru - Jāni Apsīti.

Arhitekts trešajā paaudzē ģimenes uzņēmumā "M.A.Design". Vairāku privāto un sabiedrisko ēku projektu autors. Izglītību ieguvis Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Starptautiskā Bakalaura (IB) programmā. Arhitektūras BA ieguvis RTU Arhitektūras fakultātē. Ar izcilību aizstāvējis Maģistra darbu RISEBA FAD. Ar diplomdarbu izcīnījis galveno balvu Baltijas Arhitektu savienību apvienības (BAUA) 2022. gada konkursā.

Karjeras dienas 2022 augstskolā RISEBA - no 19. līdz 22.aprīlim

Šogad ikgadējās Karjeras dienas augstskolā RISEBA notiks no 19. līdz 22.aprīlim. Karjeras diena ir iespēja augstskolas studentiem un interesentiem uzzināt vairāk par dažādām karjeras un prakses iespējām, kā arī satikties ar dažādu nozaru potenciālajiem darba devējiem, kas ir augsta līmeņa profesionāļi un vadošie uzņēmumi savās nozarē.

Kā sasniegt virsotnes nepārkāpejot robežas? Profesionālo izaicinājumu piepildījums globālā uzņēmumā.

Ikkatram no mums reiz radies jautājums "Kā sasniegt virsotnes nepārkāpejot robežas?" Atbildes uz šo jautājumu Tev sniegs ši vieslekcija, kurā runāsim par profesionālo izaicinājumu piepildījumu globālā uzņēmumā.

Vieslekcija tiek organizēta RISEBA Karjeras dienu 2022 ietvaros

Aizvadīta grandioza RISEBA Karjeras diena 2019!

Šī gada 9. aprīlī notika Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” Karjeras diena 2019 – otrā darba un prakses iespēju izstāde. Tā pulcēja vairāk nekā 40 uzņēmumu un organizāciju, kuri visiem apmeklētājiem piedāvāja prakses un darba iespējas, kā arī informēja par dažādām citām karjeras izaugsmes iespējām. Pasākumu RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Aisteres zālē apmeklēja vairāk kā 600 apmeklētāju – studenti no dažādām augstskolām, vidusskolu pēdējo klašu skolēni un citi interesenti.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png