Vieslekcija sadarbībā ar Swedbank "Iespējas tavu ieceru īstenošanai – Kreditēšana!"

Šīs vieslekcijas laikā kopā ar Swedbank AS centīsimies palīdzēt apzināties atbildīgas aizņemšanās principus un nianses. Pēc vieslekcijas varēsi pieņemt ilgtspējīgus lēmumus šodien, kas viennozīmīgi ietekmēs Tavas nākotnes dzīves kvalitāti.

Tiešsaistes vieslekcijas galvenās tēmas:
•    Pārdomāta aizņemšanās ieceru realizēšanai - kādās situācijās aizņemties no finanšu iestādes ir saprātīgi un, kas jāzina par šo pakalpojumu izmantošanu? 
•    Kā bankas vērtē klientus? 
•    Kā uzzināt, kāda ir mana kredītvēsture?

Notiks lekcija "Linkedin profesionāļiem"

Aicinām uz meistarklasi "Linkedin profesionāļiem"

Meistarklase veidota kā strukturēta un dinamiska saruna, kas aptver profesionāļa kā algota darbinieka vai biznesa pārstāvja mērķus Linkedin kanālā un efektīvas klātbūtnes nozīmi šo mērķu sasniegšanā. Īpaši pievēršot uzmanību Linkedin profesionāļa profilam, un instrumentiem, kas palīdz izprast mērķtiecīgu darbību kopsakarības.

Influenceru bizness: mīti un patiesība

Influenceru bizness strauji aug un paliek arvien populārāks, bet ir tik daudz neatbildētu jautājumu:
- Vai tas tiešām strādā?
- Vai ar to var nopelnīt?
- Kādi ir mīti un patiesība?
- Kā influenceru mārketings var palīdzēt Jūsu biznesam?

Uz šiem un citiem jautājums Jums atbildēs Elīza Jaka, Promoty vadītāja Latvijā.
Kas ir Promoty? Promoty.lv - platforma, kura savieno zīmolus ar influenceriem.

Kad? 10.februārī
Cikos? 17:00
Kur? Zoom

2020./2021. g. dalībnieki

1. KOMANDA

Biznesa idejas nosaukums: FOOZ
Biznesa idejas apraksts: Aplikācija, ar kuru var pasūtīt ēdienu vai produktu piegādi uz mājām. Līdzīgi kā Uber Eats un Delivero, ar starpnieku (indivīdu) palīdzību operē savu biznesu un piegādā preci no punkta A uz B. Klients caur app pasūta produktus, apmaksā un gaida piegādi. 
Komanda: Daniela Grunte
 

RISEBA Radošais biznesa inkubators izsludina pieteikšanos 7. sezonai

Līdz šī gada 12. oktobrim visi RISEBA studenti un absolventi (3 gadu laikā pēc absolvēšanas)* tiek aicināti pieteikties RISEBA Radošā biznesa inkubatora (RBI) 7. sezonai.


Ja Tev ir vēlme kļūt par jauno uzņēmēju, Tev ir biznesa ideja, bet neesi drošs vai proti to efektīvi realizēt, tad RBI ir īstā vieta, kur meklēt atbalstu.

RISEBA Radošais biznesa inkubators izsludina pieteikšanos 7. sezonai

Līdz šī gada 5. oktobrim visi RISEBA studenti un absolventi (3 gadu laikā pēc absolvēšanas)* tiek aicināti pieteikties RISEBA Radošā biznesa inkubatora (RBI) 7. sezonai.


Ja Tev ir vēlme kļūt par jauno uzņēmēju, Tev ir biznesa ideja, bet neesi drošs vai proti to efektīvi realizēt, tad RBI ir īstā vieta, kur meklēt atbalstu.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png