Cabot Latvia Atvērto Durvju dienas

Cabot Corporation biznesa pakalpojumu centrs Rīgā, Latvijā, ir paziņojis par paplašināšanos. Mēs piedāvājam dažādas aizraujošas karjeras iespējas biznesa pakalpojumu nozarē. Šobrīd meklējam ap 70 kvalificētiem darbiniekiem dažādās jomās, kā piem., finanšu, klientu apkalpošanas, loģistikas, iepirkumu un informācijas tehnoloģiju departamentos. Atvērtās vakances variet apskatīt šajā linkā: https://ej.uz/vakances-Cabot  

Šobrīd tuvākais pasākums, kur interesenti varēs iepazīties ar mūsu atvērtajām pozīcijām, kā arī vairāk iepazīt uzņēmumu ir Atvērto Durvju diena Cabot Latvija birojā. Tā notiks Mūkusalas ielā 101, š.g. 12. decembrī plkst. 14:00-16:00 un 17:00-19:00. Interesenti var izvēlēties sev piemērotāko laiku un pieteikties var ejot uz šo saiti: ej.uz/opendoorday-cabot.

Pasākuma laikā būs prezentācija par Cabot, karjeras stāsti, informācija par atvērtajām vakancēm, kā arī iespēja uzdot jautājumus departamentu vadītājiem. Studentiem būs iespēja iepazīties arī ar prakses iespējām Cabot Latvia. 
 

Pasākums norisināsies angļu valodā.

Cabot

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png