CIKLS TĀLMĀCĪBAS STUDENTIEM "AR PASNIEDZĒJU PA DZĪVI"

Vēlies satikt un iepazīt neformālā gaisotnē savus pasniedzējus, diskutēt par dažādām tēmām un uzdot jautājumus? Turpinām tradīciju Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" tālmācības studentiem un gaidām Tevi uz pirmo diskusiju ciklā "Ar pasniedzēju pa dzīvi".

2023.gadā turpinām iesākto online sarunu ciklu “Ar pasniedzēju par dzīvi”. Tuvākā tikšanās notiks 2.februārī, plkst. 18:00 ar docentu,  Dr. sc. administr. Artūru Barbaru. Artūrs strādā augstskolā RISEBA kopš 2020.gada un pasniedz kursus tieši tālmācības studentiem latviski un angliski. Daži no viņa pasniegtajiem kursiem ir – “Vadības psiholoģija”, “Darbinieku iesaistīšanās un motivācija”, “Koučings biznesā”, “Organizāciju psiholoģija” u.c.
 
Artūrs ir pasniedzējs, kurš šobrīd dzīvo un strādā Zviedrijā. Savu profesionālo darbību viņš jau 17 gadus saistījis ar SEB banku, kur darbojies dažādas pozīcijās un amatos. 

Tikšanās notiks zoom platformā. 

Zoom saite šeit


Nāc, pievienojies sarunai, uzzini vairāk par pasniedzēju Artūru Barbaru, viņa profesionālo ceļu, interesēm, hobijiem un to, ko studiju procesā viņš iesaka saviem studentiem, lai pavadītais laiks augstskolā būtu tā vērts.

 

Ar pasniedzēju pa dzīvi

Artūrs Barbars

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png