CIVITTA biznesa inkubācijas programma - Prototipē

 

RBI
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" Radošais biznesa inkubators aicina izmantot iespēju un pieteikties uzņēmuma CIVITTA organizētajā inkubācijas programmā Tavas biznesa idejas izaugsmei!

 

  - The Challengeʳ Advisory
Uzņēmums ir dibināts kā Baltijas valstu konsultāciju uzņēmumu alianse ar galveno mītni Igaunijā. Pašlaik CIVITTA kļuvusi par vadošo vadības konsultāciju uzņēmumu grupu Centrālajā un Austrumeiropā. 


Savā ikdienas darbā CIVITTA saskaras ar daudziem jauniešiem, kuri paralēli ikdienas darbiem un mācībām ir ieinteresēti un aktīvi darbojas uzņēmējdarbībā. Līdz ar to CIVITTA piedāvā iespējas pēc iespējas plašākam interesentu lokam iegūt zināšanas, kas var noderēt uzņēmējdarbībā.
 

Kā norisinās šī inkubācijas programma?
CIVITTA Tev sniedz lielisku iespēju un palīdzību četru mēnešu laikā ideju pārvērst uzņēmumā, kā arī nodrošināt nepieciešamās zināšanas un līdzekļus prototipa izveidei. Viss, kas Tev nepieciešams, ir spēcīga ideja un neatlaidība! 

Kurš var pieteikties?
Komandai jāsastāv no 2 - 4 cilvēkiem un nosacījumi ietver to, ka vismaz vienam komandas dalībniekam ir jābūt studentam. 

Ko sagaidīt?
Četru mēnešu garumā piedalies apmācībās, darbnīcās un klātienes tīklošanās sesijās ar mērķi iemācīt un uzlabot tavu biznespratību (lielākoties vakaros pēc 17.30). Pārējā laikā vadi savu ikdienu pats: ar komandu individuāli tiecies ar mentoriem un ziņo par progesu. Noslēgumā saņem iespēju demonstrēt izveidoto prototipu un prezentācijas spējas žūrijas un pārējo komandu priekšā. Mūsu komanda nodrošinās jebkāda veida palīdzību un padomu, lai tu būtu pārliecināts, ka saņem tieši to, kas tev nepieciešams.

 

ESI biznesa inkubatoru organizē studentu inovācijas programma ESI, sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu un Techhub Riga. 

 

Piesakoties šai programmai studenti saņem:
•    Iespēju, sadarbībā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem, apgūt pamatzināšanas biznesa izveidei un validācijai;
•    iespēju pieteikties 4500 EUR finansējumam pirmā prototipa izveidei; 
•    izmantot biroja telpas Rīgā vai Rēzeknē komandas darbam.

 


Pieteikšanās līdz 2023. gada 23. janvārim: šeit
 

Plašāka informācija šeit

 

Biznesa inkubators

Protoype it

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png