Darbā bērni 2018

Š.g. 1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, akcijas “Darbā bērni” ietvaros 17 RISEBA darbinieku bērni iepazina savu vecāku un vecvecāku profesijas un darbavietu.

Kā daudzās darba vietās, diena sākās ar rīta sapulci, kuru atklāja rektores sveiciens, iepazīšanās, dalīšanās grupiņās un gards rektores pārsteigums – saldējums. Pēc sapulces bērni priecīgi varēja doties savā pirmajā uzdevumā – orientēšanās spēlē pa augstskolas galveno ēku Meža ielā. Viņi viesojās gan pie vecākiem, kur noskaidroja, ar ko ikdienā nodarbojas pasniedzēji, studiju programmu direktori, rektore, Klientu apkalpošanas centra, Ārējo sakaru nodaļas, Mārketinga un komunikācijas nodaļas u.c. nodaļu darbinieki, gan viesojās profesionālajā vidusskolā “Victoria”. Tāpat tika pildīti dažādi komandu saliedējoši uzdevumi un noskaidroti interesanti fakti par augstskolu.

Kad galvenā ēka bija izzināta, bērni devās uz RISEBA Arhitektūras un mediju centru H2O 6. Pa ceļam tika organizētas foto medības, kur katrai grupiņai bija jānofotografējas dažādās vietās un jāatrod dažādi priekšmeti.

Savukārt H2O 6 centrā bērni varēja iejusties arhitektu lomā gan zīmējot, gan praktiski veidojot savu sapņu māju. Tāpat kopīgi tika apskatītas audiovizuālo mediju mākslas studentu veidotās filmas, kā arī video, skaņas ierakstu un montāžas telpas, lai redzētu, kur un kā tās top. Vecākajiem bērniem Mārketinga un komunikācijas projektu vadītājs Gustavs Kreicbergs novadīja nodarbību par drošu internetu. Paralēli izzinošajām aktivitātēm bērni piedalījās kopīgas gleznas veidošanā, kurā attēlots augstskolas simbols – pūce.

Dienas noslēgumā bērniem pievienojās viņu vecāki un vecvecāki, lai kopīgi dalītos iespaidos un aplūkotu dienas veikumu. Katrs bērns par dalību saņēma pateicības rakstu un piemiņas dāvanu. Tika pavadīta aizraujoša, izzinoša un pozitīvām emocijām piepildīta diena, kas turpmāk kļūs par RISEBA tradīciju.

Akciju “Darbā bērni” jau ceturto gadu organizē “Amigo” iniciatīva laimīgām ģimenēm,  lai rosinātu uzņēmumus veidot ģimenēm draudzīgu darba vidi un dotu bērniem iespēju iepazīt savu vecāku un vecvecāku profesiju un darbavietu.

05.06.2018.

Darbā bērni 2018

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png