DEMOLA Latvia Fall'19


DEMOLA Latvia - programma, kas veicina sadarbību starp uzņēmumiem un starpdisciplinārām studentu komandām, lai radītu jaunu perspektīvu un inovatīvus risinājumus uzņēmumu iesniegtajiem izaicinājumiem un tiek atbalstīts ar ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/001 "RTU inovāciju granti studentiem" un īstenots sadarbībā RTU ar LU.


Šī gada DEMOLA Latvia galvenā tēma (mega trend) ir SMART GOODS AND SERVICES: Savienojot tehnoloģijas un ekoloģiskāku procesu pieeju, saražotie produkti un pakalpojumi būs ‘gudrāki’ - produkti un pakalpojumi nākotnē darbosies efektīvāk ar mazāku resursu patēriņu un būs unikāla pievienotā vērtība, kā arī personalizētāku dizainu vieglākai un ērtākai individuālai vai industriālai lietošanai.
 
Kā norisinās DEMOLA Latvia?
Sezonas dalībuzņēmumi IZVEIDO IZAICINĀJUMU, atbilstoši sezonas MEGA TRENDAM un studenti piesakās uz savām interesēm un kompetencēm atbilstošāko. Pēc tam trīs mēnešu garumā izveidotās starrpdisciplinārās studentu grupas apmeklē LEKCIJAS un PRAKSTISKĀS NODARBĪBAS, kuru laikā ar EKSPERTU un FASILITATORU atbalstu rada inovatīvus risinājumus, par kuru licenzēšanu uzņēmumi beigās izvēlas licenzēt.
 
Ieguvumi no dalības programmā:
Iegūsti INOVATĪVU RISINĀJUMU, kas būs atbilstošs NĀKOTNES TREDAM, iegūtsti INFORMĀCIJU par to, ko cilvēki vēlas un kā piesaistīt un noturēt darbiniekus. Piedaloties projektā, konkurentu vidū radīsiet MODERNU un INOVATĪVU uzņēmuma tēlu.
 
Šobrīd ir atvērta pieteikšanās uzņēmumiem līdz 18. augustam. Lūdzu, aizpildiet anketu šeit un projekta organizatore ar jums sazināsies vai piesakieties sazinoties ar Līga Jupatova: [email protected] , +371 22304899
 
DEMOLA Latvia internetā atrodams šeit:
https://www.facebook.com/Demola.Latvia/
https://www.demola.net/
 

 

Demola

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png