“FestivaL’and 4.0”

"RISEBA" īslaicīgās arhitektūras un pilsētvides dizaina vasaras skola “FestivaL’and 4.0” saņem stipendijas ārvalstu dalībniekiem.


Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apstiprinājusi 8 starptautiskās vasaras skolas, kurām 2021. gadā piešķirtas stipendijas ārvalstu dalībniekiem. To vidū arī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" īslaicīgās arhitektūras un pilsētvides dizaina vasaras skola “FestivaL’and 4.0”, kas šajā gadā notiks jau ceturto reizi Valmierā turpinot veiksmīgo sadarbību ar Valmieras vasaras teātra festivālu (http://www.valmierasfestivals.lv/).


Vasaras skolas popularizē latviešu valodu, kultūru, vēsturi un izglītību, kā arī vairo Latvijas atpazīstamību ārzemēs un veicina Latvijas un ārvalstu sadarbību. Kopumā 2021. gada konkursā saņemti 15 iesniegumi no Latvijas augstākās izglītības institūcijām. Pēc izvērtēšanas komisija nolēma atbalstīt astoņas vasaras skolas, katrai piešķirot 10 stipendijas, kas paredzētas ārvalstu studentu un akadēmiskā personāla izdevumu segšanai. Vasaras skolas stipendijas apmērs ir 711 EUR vienam vasaras skolas dalībniekam uz vasaras skolas norises laiku.

Plašāk par vasaras skolu un pieteikšanos uzzini vasaras skolas mājaslapā (informācija angļu valodā)

Seko informācijai arī Facebook lapā

https://viaa.gov.lv/lat/stipendijas/vasaras_skolu_konkurss/?text_id=41465

arhitekti

logo

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png