Ichaka Adizes lekcija „Managing change constructively: essence of the Adizes methodology”

Par vieslektoru: Doktoram Ichakam Adizesam 2009.gada 22. septembrī tika piešķirts RISEBA Goda profesora  grāds Honorius Causa par viņa ievērojamo ieguldījumu uzņēmējdarbības zinātnes un vadības attīstībā, apstiprinot humānistisko vērtību nozīmi uzņēmējdarbībā, un par viņa atjautīgajiem un ietekmīgajiem uzņēmējdarbības attīstības modeļiem.

Doktors Ichaks Adizess ir saņēmis starptautisku atzinību par savām koncepcijām korporatīvajos dzīves ciklos, krīzes menedžmentā, uzņēmējdarbības attīstībā un pārmaiņu vadīšanā. Viņš ir autors unikālai un patiešām efektīvai metodoloģijai, kas ir zināma kā Adizesa metodoloģija (“The Adizes methodology”), kas tiek izmantota, lai optimizētu un paaugstinātu dažādu organizāciju darbības efektivitāti.

RISEBA pievienojas doktora Adizesa dziļajai filozofiskajai pieejai pasaules ekonomikas analīzē un viņa pārliecībai, ka topošo vadītāju izglītība nav atdalāma no viņu garīgās izaugsmes, izvirzot cilvēciskās vērtības pirmās. Piešķirot doktoram Ichakam Adizesam Goda doktora grādu, RISEBA apstiprina savu vēlmi iestāties par visām šīm idejām akadēmiskajos, zinātniskajos un sociālajos centienos labākas pasaules vārdā.

Lasīt un uzzināt vairāk par Ichaku Adizess - www.adizes.com

Par vieslekciju: Adizes metodoloģija starptautiski tiek novērtēta, kā ļoti sekmīgs rīks, kas palīdz izdzīvot un veiksmīgi darboties daudziem uzņēmumiem un organizācijām mainīgos ekonomiskajos apstākļos.

Video par Adizes institūta metodoloģijas apmācībām var šeit

Datums un laiks: 31.maijs, no plkst.18:00 - 20:00 (ierašanās no plkst.17:30)

Norises vieta: RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6 izstāžu zālē

Darba valoda: angļu

Adizes

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png