Iepazīstinām ar mūsu absolventiem: Veniamins Geskins, 2021. gada RISEBA asbolvents

Sākotnēji es studēju grafikas dizainu profesionālajā skolā "Victoria", guvu tur labus panākumus, piemēram, izstrādāju jaunu logotipu, tāpēc saņēmu labu piedāvājumu studijām augstskolā RISEBA programmā "Biznesa vadība digitālā vidē", un es to pieņēmu.

No pasniedzējiem ieguvu praktiskas zināšanas, ko izmantot digitālajā biznesa telpā, labāk iemācījos strādāt komandās un nodalīt darbu starp koledžām. Es arī apguvu, kā plānot laiku un noteikt prioritātes.

Nākotnē vēlos veidot vairāk satura, attīstīt tā kvalitāti, palielināt savu soctīklu sekotāju skaitu un auditorijas iesaisti. Tas ļauj saņemt vairāk sponsorēšanas piedāvājumu no zīmoliem veidot viņu digitālo saturu un baudīt procesu.

Nākotnē ceru izveidot savu komandu darbam digitālā vidē, deleģējot citiem daļu sava darba, tam ir nepieciešamas komandas veidošanas prasmes, kuras ieguvu studiju laikā RISEBA.

Iegūtās biznesa zināšanas var būt noderīgas, veicinot savu attīstību sociālo tīklu vidē, padarot to par stabilu un ienesīgu biznesu.

Mana karjera sākās, kad es vēl mācījos profesionālajā skolā "Victoria". Tur mums mācīja strādāt ar Photoshop, mani ļoti piesaistīja šī programma, tāpēc es to aktīvi mācījos arī ārpus stundām. Man vienmēr ir patikuši dažādi moderni sīkrīki, Apple utt. Bet viedtālruņu nākotne mani piesaistīja visvairāk, tāpēc nolēmu vizualizēt savu nākotnes redzējumu ar Photoshop un dalīties ar to sociālajos tīklos.

Cilvēkiem ļoti patika tas, ko es ievietoju sociālajos tīklos, un viņi dalījās ar šiem attēliem tālāk, tāpēc mans sekotāju skaits pieauga. Pēc tam manis radītos attēlus sāka izmantot ziņās. Tad es paplašināju savu darbību un sāku dalīties ar cilvēkiem ar interesantām tehnoloģiju ziņām un savu pieredzi dažādu sīkrīku lietošanā.

Pēc vairāku gadu aktīva darba man šobrīd sociālajos tīklos ir vairāk nekā 250 000 sekotāju (Instagram, Facebook), un mans Twitter konts ir 4. vietā pēc sekotāju skaita Latvijā.

  Veniamins Geskins  
Veniamins Geskins

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png