Iepazīstinām ar mūsu mācībspēku: Pārdošanas vadības vieslektors Aigars Ģērmanis

Aigars Ģērmanis

RISEBA bakalaura studiju programmas Eiropas biznesa studijas Pārdošanas vadības vieslektors ir stratēģiskās vadības konsultants ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi vadībā ātrās aprites patēriņa preču FMCG sektorā. Pēdējos 15 gadus bijis atbildīgs par uzņēmumu stratēģijām tādos uzņēmumos kā "Procter & Gamble", "Sanitex", "Amber Beverage Group", "Immer Group".

Kādas ir mūsu pasniedzēja kā biznesa stratēģa galvenā atziņa?

"Kā ilggadējs vadītājs vienmēr esmu centies sasaistīt savu personīgo mērķi ar uzņēmuma mērķi, kurā strādāju. Jau 2 gadus es strādāju pēc metodes "vadība seko misijām", lai palīdzētu uzņēmumiem uzlabot iekšējo vienotību un motivāciju, lai sasniegtu labākus rezultātus. Man ir patiesi būtiski redzēt, kā uzņēmumi no jauna atklāj, izvirza savu mērķi un pēc tam veido savu biznesu."

Kā ārpus darba mūsu pasniedzējs uztur sevi fiziskā un garīgā formā?

"Divas reizes esmu apmeklējis 11 dienu Vipassanas meditācijas retrītus. Es patiešām uzskatu, ka ikvienam vadītājam būtu jāpievēršas meditācijai un apzinātībai. Mierīgs prāts, rāmums, prāta skaidrība ir tikai daži ieguvumi no meditācijas. Un to lieliski papildina celšanās piecos no rīta un auksta duša."

  Aigars Ģērmanis  

 

Aigars Ģērmanis

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png