Iespēja tikties ar RISEBA absolventu – pasaulē atzīto jauno režisoru Andzej Gavriss

26. aprīlī RISEBA Karjeras dienu ietvaros ZOOM tiešsaistē būs iespēja tikties ar vienu no panākumiem bagātākajiem RISEBA absolventiem – režisoru Andzej Gavriss, kura filmas ir guvušas atzinību starptautiskos kinofestivālos un kurš sadarbojas ar pasaules līmeņa mūziķiem.

RISEBA Audiovizuālās Mediju mākslas programmu Gavriss absolvējis 2015. gadā. Kino pasaulē viņu pazīst kā eksperimentālā žanra filmu veidotāju. Pērn viņš ieguvis Gold Screen balvu festivālā "YDA 2020" ("Young Director Award"), "Wooden Pencil" balvu festivālā "D&DA", "Gold" balvu "Cresta Awards", balvu par labāko mūzikas video kinematogrāfiju festivālā "Camerimage", kā arī ticis nominēts vairākos Eiropas un Amerikas festivālos.

Andzej Gavriss klientu vidū ir zīmoli "L'Oréal", "Samsung", "Leo Burnett", viņš pazīstams arī kā mūzikas videoklipu veidotājs – sadarbojies ar pasaules līmeņa mūziķiem Džeimsu Blantu, Džeimsu Arturu, kā arī ar Latvijas mūziķiem "Musiqq", Aminata u.c.

Andzej Gavriss ir arī dedzīgs ceļotājs, kurš dzīvo starp Eiropu un ASV.

Lai bezmaksas pasākumā ZOOM tiešsaistē dzirdētu Andzej Gavriss karjeras stāstu 26. aprīlī plkst. 15.20, ir jāreģistrējas ŠEIT.

Lepojamies ar RISEBA absolventiem!

Noskaties vienu no Andzej Gavriss veidotajiem mūzikas videoklipiem Aminata "Love Injected"

Gavriss

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png