Informācija par studentu zinātniski-pētnieciskās un mākslinieciskās jaunrades darbu konferenci

Dārgie studenti,

Augstskolas RISEBA organizētās Starptautiskās studentu zinātniski-pētnieciskās un mākslinieciskās jaunrades darbu konferences “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos”, kas norisinās katru gadu jūnija sākumā, jau ir kļuvušas par labu tradīciju. Zināšanas, kompetenci un iemaņas veikt pētniecisko darbu demonstrē topošie uzņēmēji, biznesa psihologi, sabiedrisko attiecību un reklāmas speciālisti, arhitekti un audiovizuālas mākslas speciālisti un citu programmu studenti. Konference pulcē visu trīs RISEBA fakultāšu studentus, piesaistot valstī pazīstamos uzņēmumus un organizācijas par konferences sponsoriem.

Uzstājoties konferencē, studentu gūst plašas iespējas pilnveidot sevi un pierādīt kā konkurētspējīgus un daudzsološos jaunus speciālistus ar izcilam pētnieciskām iemaņām, gataviem jauniem izaicinājumiem un spīdošai karjerai.

Sakarā ar situāciju valstī un visā pasaulē, augstskolas vadība pieņēma lēmumu nerīkot š.g. jūnijā studentu zinātniski-pētnieciskās un mākslinieciskās jaunrades darbu konferenci “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos”, pārceļot to uz vēlāko laiku.

Organizatoriskās komitejas vārdā vēlos uzrunāt visus studentus un aicināt jūs turpināt veikt savus pētnieciskus darbus. Turpiniet strādāt kopā ar saviem zinātniskiem vadītajiem, lasiet zinātnisko literatūru un aktuālākus rakstus savā tēmā, veiciet primāro datu savākšanu, turpiniet intervēt ekspertus, domājiet kā pilnveidot un uzņemt savu sapņa filmu, ļaujiet prātam fantazēt un izstrādāt izcilu arhitektūras projektu ……. Tiklīdz situācija ar Covit-19 stabilizēsies un uzlabosies, augstskolas vadība atradīs iespēju noturēt studentu zinātniski-pētnieciskās un mākslinieciskās jaunrades darbu konferenci, apbalvojot vislabākos darbu autorus.

zin

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png