Jauno mediju un aktiermeistarības meistarklases

 

Lai sniegtu ieskatu jaunajos medijos un audiovizuālajā mākslā, augstskola RISEBA piedāvā praktiskas virtuālās realitātes, video montāžas, audio režijas un aktiermeistarības nodarbības. Meistarklases vada pieredzējuši pasniedzēji, kuri koncentrējas uz praktisku iemaņu attīstīšanu īsā laikā, sniedzot zināšanas, prasmes un izpratni par nodarbībās apskatītajām tēmām. Meistarklasēs iegūtās pamatzināšanas noderēs ne tikai profesionālajā izaugsmē, bet arī kā pamats topošajiem vizuālo mākslu studiju programmu studentiem.

MEISTARKLAŠU DATUMI UN LAIKI:

  • Video montāža: 30., 31. martā (no 10:00 līdz 17:00)
  • Aktiermeistarība: 6., 7. aprīlī (no 10:00 līdz 17:00)
  • Audio režija: 13., 14. aprīlī (no 10:00 līdz 17:00)
  • Virtuālā realitāte: 27., 28. aprīlī (no 10:00 līdz 17:00)

PASNIEDZĒJI

Virtuālā realitāte:

Aigars CeplītisAigars Ceplītis ir jauno mediju un audiovizuālās mediju mākslas programmas radošais direktors augstskolā RISEBA. Bakalaura grādu ieguvis mākslas vesturē Lavrences universitātē (ASV), turklāt ir studējis arī Kalifornijas mākslas institūtā (ASV), kur apguvis filmu režiju un producēšanu. Šobrīd A. Ceplītis doktorantūras studijās padziļināti specializējas 360° 3D video. Viņš ir bijis asistents sabiedrībā zināmajam Holivudas režisoram Randalam Kleiseram (Randal Kleiser), kā arī ir bijis montāžas režisors tādām zināmām filmām un seriāliem kā “The Aunts”, “The Runners”, “A Bit Longer”, “Horizont”, kā arī “The Secrets of Friday Hotel”.


Video montāža:

RēdlihsJānis Rēdlihs ir Ieguvis operatora praktiskā darba pieredzi 33 gadu stādājot TV un darbos pie atsevišķām filmām. Pēc mūzikas akadēmijas beigšanas strādājis par

režisoru, raidījumu vadītāju.  Ir vairāku teātra izrāžu režisors, videomākslas un video dejas filmu operators, režisors.

 

Aktiermeistarība:

Māra Liniņa Māra Liniņa jau vairākus gadus praktizē kā skatuves runas, aktiermeistarības, animācijas procesu un režijas pedagoģe vairākās Latvijas augstskolās un interešu izglītības kursos. Radoši praktiskajā darbībā ir bijusi režisore 8 latviešu animācijas filmām, režisore 4 teātra  izrādēm, vairāku teātra izrāžu un aktierfilmu režisora asistente darbā ar aktieriem. Vairāku animācijas meistardarbnīcu vadītāja, runas mākslas semināru vadītāja kā arī Latvijas puses kastinga direktore divos, vērienīgos Krievijas TV studijas RVS seriālos – “Zabitij" 2011 un "Ostegnite remni" 2012. Strādājusi animācijas studijā Dauka – izpildmāksliniece, animatore, režisore.

 

Audio režija:

Anatolijs ŠirjajevsAnatolijam Širjajevam ir 15 gadu profesionālā pieredze darbā ar skaņu: mūzikas producēšanā, datorspēļu un mākslas filmu skaņas dizainā, kā arī audio reklāmā. Pētnieciskās intereses saistītas ar skaņas ieraksta, pēcapstrādes un atskaņošanas moderno tehnoloģiju attīstību.

 

 

 

 

STUDIJU VIDE

Meistarklases notiek RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4 - vienā no lielākajiem mediju studiju centriem Baltijā  (virtuālā tūre 360 grādi).

Radošajās darbnīcās ir iespēja praktiski darboties kvalitatīvi aprīkotā audio un  300 kvadrātmetrus lielā video studijā, izmantojot profesionālu audio un video tehniku (360 grādu kameras, videokameras, mikrafonus u.c.). Audio režijas, virtuālās realitātes un video montāžas praktiskajās nodarbībās tiks izmantoti arī datori ar nepieciešamajām pēcapstrādes programmām.

MEISTARKLAŠU APMEKLĒJUMA MAKSA:

2 meistarklašu apmeklējums: 200 EUR

3 meistarklašu apmeklējums: 300 EUR

Pilna apmeklējuma meistarklašu maksa: 350 EUR

Kontakti

Keitija Baranovska
Jauno mediju un aktiermeistarības meistarklašu vadītāja
Mob.tālr.: +371 29961307
E-pasts: [email protected]

Piesakies tagad

Jauno mediju un aktiermeistarības meistarklases

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png