Kāpēc es studēju RISEBA? Franču studentes Valentīnas pieredzes stāsts

Mani sauc Valentīna Mārtina. Es nāku no Francijas dienvidrietumiem, studentu apmaiņā no Kedge Business School šobrīd studēju RISEBA Eiropas biznesa studiju programmas pēdējā kursā.

Esmu jau sekmīgi pabeigusi divus semestrus RISEBA, kas man deva daudz jaunu, daudzpusīgu zināšanu vadības, finanšu, loģistikas jomā. Bet galvenais – esmu nostiprinājusi savas prasmes un zināšanas, lai pabeigtu savu bakalaura darbu par ilgtspējīgas kosmētikas iegādes paradumiem Āzijas luksusa tirgū.  

Rīga, kurā atrodas RISEBA, ir ļoti skaista pilsēta, un Latvija, atrodoties Eiropas sirdī, ir mudinājusi mani ceļot arī uz citām Eiropas galvaspilsētām, atklājot jaunus iespaidus. RISEBA augstskola piedāvā vairākus lieliskus pasākumus Erasmus+ studentiem – tas ir lielisks veids, kā iepazīties ar citiem studentiem un radīt kopīgas atmiņas.

Latvijā pavadītais gads nāca par labu manam profesionālajam profilam, kas deva man iespēju doties praksē uz Taivānu Taipejā, kur darbojos biznesa attīstības jomā pirmā Omnichannel luksusa zīmola Āzijā ietvaros. Vēl man bija iespēja doties praksē uz Nīderlandi Amsterdamā uzņēmumā “CLUSE”.

Studijas Rīgā man patiešām palīdzēja noskaidrot, kurā jomā es vēlētos strādāt. Pēc sava bakalaura darba aizstāvēšanas es ceru strādāt ilgtspējīgas kosmētikas nozarē.

Ja tu izvēlēsies RISEBA ceļu, esmu droša, ka arī tev tas patiks!

Valentīna Mārtina

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png