3D printēšana un modelēšana

4.png

Vieta: Rīga (Meža iela 3), Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms: 160 stundas
Studiju ilgums: 4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 51,2 EUR (10% no pilnās studiju maksas 512 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts

Satausti ideju!

Vai zināji, ka tu pats vari izprintēt savu ideju trīs dimensijās? Eksperti domā, ka 3D printēšanas tehnoloģijas ietekmēs mūsu ikdienu vairāk nekā internets. Apgūsti vienu no mūsdienu jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem praktiskām vajadzībām, biznesa celšanai, oriģināliem risinājumiem, masveida ražošanai vai varbūt pat nākotnes attīstībai globālā mērogā.

Prasmīgi un mūsdienīgi domājoši docētāji atvērs tev durvis uz 3D drukas pasauli, pastāstot par tās rašanās vēsturi, pielietojumu, ražošanas metodēm un priekšrocībām. Lai materializētu domas, iemācies, skenējot, modelējot un izmantojot interneta resursus, izveidot modeli un uzzināt visu par materiāliem, kuri ir gatavi iegūt tevis modelētās aprises.

Iepazīšanās ar FFF/FDM, SLA, SLS un citām mazāk populārām tehnoloģijām ne tikai ļaus izvēlēties piemērotāko risinājumu idejas īstenošanai, bet arī piedāvās iespēju sākt no otra gala: zinot, kā var izdarīt, paveras vienlaikus plašāks un noteiktāks skats uz to, ko var izdarīt. Iegūtās zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi darbotos ar 3D printeriem, izprastu un spētu izmantot to priekšrocības dažādās industrijās.

Ja vēlies īstenot savu radošumu praktiskās idejās vai izmantot savu praktiskumu radošā produkcijā, esi zinātkārs un gribi būt kopsolī ar mūsdienu inovācijām, nāc pie mums apgūt 3D printēšanu un modelēšanu.

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png