Darbs ar programmu Ilustrator CC

3.png

Vieta: Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms:160 stundas
Studiju ilgums:4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 51,20 EUR (10% no pilnās studiju maksas 512 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts     

Uzrunā, piesaisti un sasaisti, virtuozi manevrējot ar tekstu, krāsām un attēliem. Iemācies radīt tādu vizuālās reklāmas materiālu, kas padarīs kaķu koncertu aiz loga par sezonas apmeklētāko pasākumu, atstājot skaudībā dažu labu populāru skatuves mākslinieku.

Veikli, mūsdienīgi un radoši docētāji parādīs, kas notiek, kad apvieno gaumi ar Illustrator CC spēku. Apgūsti staipīgo vektorgrafiku, iepazīsties ar darba vidi un, strādājot ar virtuālo zīmuli un otu, uzskicē, iespējams, savu nākotnes darbu.

Iemācies grupēt elementus, veidot objektus un pakļaut tekstu pareizās vietās un pareizās krāsās, lai pēc tam šokējoši, bet kvalitatīvi apgrieztu klasisko kājām gaisā, piešķirot vēstījumam raksturu un oriģinalitāti. Atklāj raksta un simbola veidošanas un rediģēšanas rīkus un piešķir efektu jebkuram sīkākajam elementam.

Ja vēlies ielauzties ienesīgajā vizuālā mārketinga pasaulē, parādīt pastkastēs samesto reklāmlapu radītājiem, ka tev ir labākas idejas, vai uzdāvināt tuvākajiem neaizmirstamu gadu, izstrādājot īpašu kalendāru, nāc pie mums apgūt darbu ar Illustrator CC.

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png