Darbs ar programmu Photoshop CC

18.png

Vieta: Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms:160 stundas
Studiju ilgums:4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 51,20 EUR (10% no pilnās studiju maksas 512 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts  

Parādi savu redzējumu fotogrāfijā un iestrādā tajā savu viedokli.

Lai palielinātu kvalitatīvo fotogrāfiju procentu savā fotoalbumā un varbūt pat iegūtu par to taustāmu atlīdzību, iepazīsti fotografēšanas tehnisko pusi un pievieno attēlam ticamības vai mākslas efektu, izmantojot Photoshop CC.

Docētāji ar profesionālu skatījumu sniegs ievadu fotografēšanas režīmos, ekspozīcijas mērīšanā, pastāstīs par krāsu temperatūru un palīdzēs izvēlēties situācijai un videi piemērotāko zibspuldzi. Turot fotoaparātu rokās vai uzliekot uz atbilstoša statīva, ķer dzīves kadrus un varbūt par radi vienu no pasaulē dārgākajām fotogrāfijām.

Neatkarīgi no tā, vai tavs mērķis ir ielikt iepazīšanās portālā iespaidīgāko bildi, kļūt par kāzu fotogrāfu vai radīt mākslu, ko apbrīnotu vēl daudzās paaudzēs, izmanto iespēju apgūt fotogrāfiju apstrādi Photoshop CC. Programmā varēs gan maskēt, gan radīt jaunus attēla slāņus un elementus. Rīkojoties ar asuma, toņa un kadrējuma koriģēšanu un pat vienkāršu 3D formu un animāciju radīšanu, pārsteidz pats sevi.

Ja uztver pasauli vizuāli un vēlies kvalitatīvi dalīties savā vizuālajā pieredzē, iegūt citu atzinību par radīto materiālu, iemācīties izpildīt darba devēja prasības vai varbūt izpatikt tikai sev, nāc pie mums apgūt darbu ar programmu Photoshop CC.

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png