Datu analīze (bez priekšzināšanām)

7.pngVieta: Rīga (Meža iela 3), Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms: 24 stundas
Studiju ilgums: 1 mēnesis
Iegūstamais dokuments: sertifikāts
Studiju maksa: 10,80 EUR (10% no pilnās studiju maksas 108 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts

Paver durvis uz bagātīgo informāciju, kas slēpjas aiz datiem. Uzzini, kā ar vienkāršiem paņēmieniem, ievērojot kvalitatīvai analīzei nepieciešamos nosacījumus, rast datos pamatotus un objektīvus secinājumus par pētījuma objektu.

Izglītoti un ar analītisku prātu apveltīti docētāji saistoši iepazīstinās ar statistikas mērķi un metodēm, palīdzēs izvērtēt datu avotus, klasificēt, apstrādāt un analizēt iegūto informāciju. Iepriekš svešās un varbūt pat biedējošās modas, mediānas, kvartiles, korelācijas un kontingences kļūs par pazīstamu un vērtīgu sastāvdaļu datu analīzē un informācijas kvalitātes filtrā. Iemācies no datiem radīt vizuāli uztveramu daudzpusīgu grafisku informāciju diagrammu un karšu veidolā.  

Ja gatavo pētījumu bakalaura darba spožai nokārtošanai, vēlies iegūt paaugstinājumu, pateicoties prasmēm strādāt ar datiem, vai varbūt vienkārši gribi mūsdienu informācijas pasaulē mācēt atšķirt īstu pētījumu no gaisā grābtiem apgalvojumiem, nāc pie mums iepazīties ar datu analīzes pamatiem.

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

 

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png