Datu iegūšana un analīze biznesa attīstībai

16.png

Vieta: Rīga (Meža iela 3), Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms: 160 stundas
Studiju ilgums: 4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 51,20 EUR (10% no pilnās studiju maksas 512 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts

Iemācies meklēt, apstrādāt un izspiest vērtīgu sulu no pašiem sausākajiem datiem. Profesionāli un ar izpratni sērfojot datu sniegtajā informācijā, paver biznesa attīstībai jaunus un, iespējams, citiem vēl nezināmus ceļus.

Ievads komercdarbībā būs labs pamats, kurā balstīts izpratni par datu raksturu un pielietojumu. Docētāji, kam dati ir otrā dzimtā valoda, tev viegli saprotamā tekstā pastāstīs būtiskāko par datu veidiem, ieguves avotiem, meklēšanas un atlases iespējām, datu ievadīšanu un apkopošanas un kārtošanas metodēm.

Lai profesionāli apstrādātu un no slīpēt sāktajiem datiem iegūtu vērtīgu valūtu, izmantojot dažādu datu vizualizācijas programmu piedāvātās iespējas, apgūsti datu interpretāciju, situāciju analīzi un iemācies izstrādāt faktos balstītu priekšlikumu biznesa attīstībai.

Ja vēlies kvalitatīvi un pārdomāti attīstīt savu biznesu, kļūt par sava priekšnieka padomnieku attīstības jautājumos vai varbūt uzsākt pats savu biznesu, iepriekš izpētot pieejamajos datos apslēptās tava biznesa attīstības iespējamās sekmes, nāc pie mums iegūt un analizēt datus biznesa attīstībai.

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png