Latviska arhitektūra, interjers un ainava lauku tūrisma uzņēmējiem

Latvisk%C4%81%20arhitekt%C5%ABra%2C%20interjers%20un%20ainava%20lauku%20t%C5%ABrisma%20uz%C5%86%C4%93m%C4%93jiem.jpg

Vieta: Rīga (Meža iela 3), Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms: 160 stundas
Studiju ilgums: 4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 40 EUR (10% no pilnās studiju maksas 400 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts                                  

Kļūsti par prasmīgu, gaumīgu un pieprasītu oriģinālas lauku ainavas autoru. 80 teorētisko un vēl 80 praktisko nodarbību stundās apceļo lauku tūrisma spilgtākos objektus, iepazīstot to ārējo un iekšējo latvisko spēku. Atklāj uzņēmējdarbībai un radošajām izpausmēm atvērtu dabas un cilvēku radītas arhitektūras pasauli, kas rosinās tevi veiksmīgi un kvalitatīvi īstenot vizuāli un praktiski baudāmas idejas peļņas vai prieka pēc.

Zinošu docētāju pavadībā atklāj lauku tūrisma vietu mūsdienās un, profesionāli vadīts, gūsti izpratni par kopainu un sīkāko ainavas detaļu. Teorētiskās un praktiskās nodarbībās iemācies redzēt hektāros un kvadrātcentimetros, izkopjot savu krāsu un materiālu uztveri, prasmi izvēlēties un kombinēt mēbeles un iekārtot telpas stilistiski saderīgi ar celtnes arhitektūru. Uzzini, kā piešķirt dārzam formu, iegūstot zināšanas par ainavu plānošanu, dendroloģiju un augu sortimentu.

Lai šīs studiju programmas rosinātās radošās idejas nesapītos praktisko vajadzību un noteikumu izpildījumā, mēs piedāvājam uzzināt visu nepieciešamo arī par apkuri, vēdināšanu, atkritumu utilizāciju un palīdzēsim ievērot vides aizsardzībā aktuālos lauku tūrisma īstenošanas nosacījumus.

Ja esi privātmājas īpašnieks, lauku tūrisma uzņēmējs, topošais ainavu arhitekts vai vienkārši vēlies paplašināt savu apvārsni daudzpusīgā un aizraujošā studiju programmā, nāc pie mums iepazīt latvisko arhitektūru, interjeru un ainavu.

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png