Loģistikas darbinieks

2.png

Vieta: Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms: 960 stundas
Studiju ilgums: 10
mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 122,00 EUR (10% no pilnās studiju maksas 1220 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts

Kļūsti par loģistikas meistaru. Iegūsti daudzpusīgu, radošu, aktīvu, atbildīgu un pieprasītu profesiju desmit mēnešu laikā.


Profesionāli docētāji īsā laikā palīdzēs tev iemācīties izgatavot pašam savu burvju nūjiņu pārdomātu loģistikas darbību izpildei. Uzzini lietvedības būtību, novērtē dokumentu juridisko spēku un izkop lietišķās saziņas spējas. Šeit pilnveidotās komunikācijas un saskarsmes prasmes paplašini angļu un krievu valodas virzienā.


Izbraukā loģistikas attīstības ceļus un apgūsti iepirkšanos un krājumu vadību loģistikā. Izpēti visdažādākos kravas veidus un iespējamos transportus to pārvadāšanā. Lai neviens nespētu tevi novest no ceļa, paķer līdzi piedāvātos uzņēmējdarbības, mārketinga, grāmatvedības un tiesību pamatus un ievēro cilvēku drošības un vides aizsardzības principus.


Ja vēlies pārvaldīt nopietnu loģistikas uzņēmumu, kļūt par pasaulē pirmo neaizvietojamo darbinieku loģistikas nozarē vai vienkārši sapņos komandē pasta baložu kolonijas, nāc pie mums apgūt loģistikas darbiniekam visu nepieciešamo.
 

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png