Nekustamā īpašuma tirdzniecība un apsaimniekošana

Vieta: Rīga (Meža iela 3), Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms: 960 stundas
Studiju ilgums:10 mēneši
Iegūstamais kvalifikācija: Namu pārzinis
Iegūstamais dokuments:  Profesionālās kvalifikācijas apliecība
Studiju maksa: 122 EUR (10% no pilnās studiju maksas 1220 EUR, Eiropas Savienības fondi)
Profesionālās izglītības ieguves forma: Neklātiene

Studiju kursa apraksts

Kļūsti par profesionālu un cienījamu namu pārzini. Iegūsti 3. profesionālās kvalifikācijas līmeni un bez šaubīšanās patstāvīgi un, galvenais, veiksmīgi risini ar namu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu saistītos pienākumus.


Docētāji ar profesionālu augstāko izglītību iemācīs ņemt vērā valsts izstrādātos noteikumus un laika ietekmes sekas uz ēku, sākot ar tās būvniecību un beidzot ar renovāciju.  


Lai nepadarītu namu apsaimniekošanu par sava privātā maciņa lielāko rūpi, apgūsti ieņēmumu un izdevumu budžeta sastādīšanas pamatprincipus un tehnoloģisko procesu. Iegūsti zināšanas energoefektivitātes un inženiersistēmu jomā un efektīvākai pārvaldībai iemācies izmantot IT, izproti ētikas un saskarsmes psiholoģijas pamatjautājumus, uzspodrini lietvedības zināšanas un prasmīgi izvēlies apdrošināšanu.


Daudzās informatīvi piesātinātās un aizraujošās stundās iegūtās bagātīgās zināšanas izmēģini kvalifikācijas praksē.
Ja tavā īpašumā ir kaut viens nams vai tikai sapņo par tāda iegādi un jau laikus vēlies kļūt par tā labāko iespējamo saimnieku, ja tevi interesē visi ēku kvalitatīvā eksistencē aktuālie praktiskie un papīriskie aspekti, nāc pie mums apgūt namu pārziņa profesiju.

Programmas pašnovērtējums

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png