Projektu vadība ar Agile, Scrum, Lean, Kanban

17.pngVieta: Rīga (Meža iela 3), Daugavpils (Mihoelsa iela 47)
Studiju apjoms: 160 stundas
Studiju ilgums: 4 mēneši
Iegūstamais dokuments: apliecība par profesionālās pilnveides izglītību
Studiju maksa: 40,00 EUR (10% no pilnās studiju maksas 400 EUR,  90% sedz Eiropas Savienības fondi)

Studiju kursa apraksts

Kļūsti par projektu vadības profesionāli un pielieto jaunākās metodes projektu vadībā!

Laikā, kad biznesa attīstībā arvien vairāk tiek izmantotas projektu vadības metodes, to apgūšana un pielietošana noteikti būs Jūsu priekšrocība! Pasaulē tās pielieto jau ilgāku laika sprīdi un šīs metodes papildina vai pat aizstāj klasisko projektu vadību.
Kursa apguves rezultātā Jūs labāk izpratīsiet projektu vadības praktisko pielietojumu organizācijās, pārzināsiet Agile domāšanu un kultūru, pratīsiet pielietot Agile, Scrum, Kanban un Lean, izpratīsiet dizaina domāšanas pamatprincipus, kā arī attīstīties komunikācijas un citas projektu vadītāja kompetences.
Šo metožu pielietošana projektu vadībā mazinās pieļautās kļūdas, jūs kļūstat elastīgāks un atvērtāks pārmaiņām, spēsiet labāk prognozēt projekta rezultātus.
Šis studiju kurss būs piemērots projektu vadītājiem, kam jau ir priekšzināšanas projektu vadībā vai darba pienākumi ir saistīti ar projektu vadību.
Programma ir veidota, lai izglītojamais iegūtu izglītību starptautiskā līmenī un pēc programmas apguves studenti būs sagatavoti, lai kārtotu starptautisku sertifikātu, ko nodrošina Starptautiskā Scrum kopiena (www.scrum.org).
Programma ir veidots vairākās daļās, attiecīgi katrai daļai piesaistot profesionāļus attiecīgajā jomā.


Pasniedzēju vidū ir Agiletransformer  veidotāji un agile kouči Vladimirs Ivanovs un Jānis Lāma, Agile praktiķis, sertificēts Scrum meistars un Agile Latvia valdes loceklis - Leonids Uļjankins, Agile koučs un Scrum meistars - Ivo Pēkšēns, Agile, Kanban un Scrum meistars - Armands Baranovskis, Ideju un inovāciju institūta valdes locekle, ideju fitnesa trenere – Elīna Miķelsone, PMP sertificēta un IT projektu vadītāja - Solvita Bērziša, IPMA sertificēta projektu vadītāja, projektu vadības lektore – Inese Slūka.

 

Kā pieteikties

Pieteikties tagad

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png