Eiropas Prasmju pase

Vai Tu zini, kas ir Eiropas Prasmju pase?

Savā Europass CV vari atspoguļot ne tikai izglītību un darba pieredzi, bet arī dažādas prasmes – komunikācijas, organizatoriskās, datorprasmes u. c. prasmes, ko esi ieguvis dažādās aktivitātēs, projektos, kursos, pulciņos utt. Tas, ko Tu proti, var būt ļoti noderīgs darbā. Un ne jau visas prasmes tiek iegūtas skolā, vai ne? Kā izveidot Europass CV un Eiropas Prasmju pasi tiešsaistes redaktorā? Skaties video!

Eiropas Prasmju pase ir elektronisks portfolio vispusīgai prasmju un kvalifikāciju atspoguļošanai. Europass tiešsaistes redaktors ļauj izveidot savu Eiropas Prasmju pasi, lai apkopotu šādus dokumentus: Valodu pase, Pielikums kvalifikāciju apliecinošam dokumentam, izglītības diplomi vai apliecinoši dokumenti, nodarbinātību apliecinoši dokumenti utt.

Darba meklējumos var noderēt Nodarbinātības valsts aģentūras Darba meklētāja rokasgrāmata

celauzdarbu.jpg

celauzdarbu2.jpg    celauzdarbu3.jpg

CV Prasmju sadaļas aizpildīšanā Tev var palīdzēt informācija par dažādās profesijās un amatos nepieciešamām un noderīgām prasmēm. Varbūt vēlies apzināt savējās? Lasi informatīvo materiālu "Tavas Prasmes" un uzzini kādas prasmes aktuālas dažādām profesijām!

Informatīvais materiāls Kā izveidot Europass CV + Eiropas Prasmju pasi 

europass.jpg

Avots: Europass 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png