Angļu valoda

Samaksa_RISEBA_KIC.jpg

Kursa apmeklējuma maksa

280.00 EUR (PVN tai skaitā)*

Atgriezties uz kopējo sarakstu

Kurss notiek Meža ielā 3, RISEBA galvenajā ēkā.

Kurss paredzēts tiem, kuri papildu saprot latviešu valodu vai krievu valodu.

*RISEBA studentiem un absolventiem 5% atlaide no kursa maksas.

Pasniedzējs 

Narine_RISEBA.jpgNarine Bziskjan

Narine ir vairāk nekā 30 gadu pieredze pedagoga amatā, pasniedzot angļu valodu augstākās izglītības iestādēs gan Latvijā, gan Armēnijā.

Izglītība ir iegūta Latvijas Universitātē, Yerevanas Valsts Pedagoģijas institūtā, Sheffieldsas angļu valodas mācību centrā, ISMA, ASV izglītības informācijas un testēšanas centrā krievu un angļu valodas skolotāja.

Regulāri tiek papildinātas zināšanas profesionālos, pedagoģiskos pilnveides kursos, konfernecēs. Tiek veikti pētījumi un publikācijas par angļu valodas pielietojumu saziņā.

 

Kursa apraksts

Kursa mērķis ir pilnveidot komunikatīvo nodomu īstenošanu dažādās valodas apguves situācijās mutvārdos un rakstos, pamatojoties uz lingvistikas pamatzināšanām, saziņas veidiem un līdzekļiem;

Pilnveidot  runas iemaņu un prasmju izmantošanu klausoties, lasot, sarunājoties un rakstot, kas atbilst produktīvajam līmenim.

Tēmas

Kursa laikā apmeklētāji apgūs gramatiku un runāšanas prasmes, papildu veicot pasniedzēja uzdotos mājas darbus. Iegūtās zināšanas būs vērstas, galvenokārt, uz darbībām, lai piemērotu iemācīto gramatiku balstoties uz četriem līmeņiem (lasīšana, rakstīšana, klausīšanās un runāšana).

Lekcijas laikā tiks veidota absolūta mijiedarbība ar reālo pasauli, integrējot visas jaunās komunikāciju tehnoloģijas soli pa solim mācību procesā.

Klausītāja ieguvumi

Klausītājs pēc kursa noklausīšanās un praktisko darbu veikšanas:

  • spēs attīstīt iemaņas un prasmes angļu valodas lietošanā atbilstoši B1 vai B2 līmeņa prasībām;
  • iegūs zināšanas par angļu valodu un kultūru;
  • pilnveidos iemaņas un prasmes strādāt ar mācību un uzziņu literatūru, kas izmantojama angļu valodas apguvei un tās lietošanas prasmju pilnveidei.

Studiju vide

Studiju kurss notiek RISEBA galvenajā ēkā, Meža ielā 3.


Kontakti 

Diāna Krone
RISEBA Karjeras izaugsmes centra vadītāja
Tālr.: +371 67617698
Mob.tālr.: +371 25620068
E-pasts: [email protected]
Meža iela 3

RISEBA galvenā ēka
Meža iela 3, Rīga

Augstskolas galvenajā ēkā var nokļūt ar 9. trolejbusu, 3. autobusu, braucot līdz pieturai "Kalnciema iela", vai 30. autobusu līdz pieturai "Valsts arhīvs", kā arī ar 4. vai 5. tramvaju, braucot līdz pieturai "Nometņu iela".

 

Vēlos pieteikties

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png