Karjeras dienas 2018

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolai “RISEBA” ir veiksmīgi izdevies uzsākt tradīciju – RISEBA Karjeras dienas! To ietvaros aprīlī notika 12 vieslekcijas, preses konference un RISEBA Karjeras diena 2018. Karjeras dienas bija “Laiks satikties!” un tās raisīja ciešākas saiknes starp studentiem, uzņēmējdarbības vidi un arī augstskolu, radot platformu dažādām sadarbības iespējām.

DSC_9422.jpg

Atvērtajās vieslekcijās dažādu jomu profesionāļi, uzņēmumu pārstāvji un iedvesmojošas personības pulcēja vairāk kā 300 apmeklētājus. Lekcijas, meistarklases un semināri notika latviešu, krievu un angļu valodā, piesaistot ne vien RISEBA studentus un darbiniekus, bet arī interesentus arī no citām mācību iestādēm un jomās strādājošos. Lekcijās tēmas tika atspoguļotas neformālāk, saistoši informējot par aktualitātēm un vieslektoru pieredzi, tāpēc daudzas lekcijas noslēdzās ar jautājumu un atbilžu sesijām un diskusijām. Paldies visiem vieslektoriem: Gee Team Productions un Ilzei Eriņai, Tibetas lamam Khenpo Arta Lama Rinpoče, Komercializācijas reaktoram un Mārtiņam Ražukam-Ebelam, Projektu Bankai un Mārim Cīrulim, filmas “Kriminālās ekselences fonds” veidotājiem un Sergejam Timoņinam un Andrim Daugaviņam, Karjeras skolas programmai un Andrim Arhomkinam, Exigen Services Latvia un Aldim Ērglim, Accenture Latvijas filiālei un Danai Žviriņai, Globitex un Viesturam Tamužam, Valsts kasei un Imandrai Galanderei-Zīlei, Castprint un Sigvardam Krongornam, Cabot Latvia un Marijai Gendriksonei.

RKD_20.04.2018-57.jpg

Preses konferencē eksperti sprieda par darba iespējām Latvijā un to uzlabošanas iespējām. Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” rektore Irina Senņikova vērsa uzmanību uz augstskolas iesaisti nodarbinātības veicināšanas procesos, studiju satura pielāgošanu reālajai darba vides situācijai un vajadzībām. Nodarbinātības Valsts aģentūras direktora vietniece Kristīne Stašāne norādīja, ka visām iesaistītajām pusēm, gan valstij, gan privātajam sektoram, gan izglītības sistēmai ir jāsniedz impulss, lai cilvēkiem palīdzētu saprast, ko var darīt, kā iekļauties darba vidē, lai turpinātu pašattīstīties. Savukārt uzņēmuma Accenture Latvijas filiāles pārstāve Kristīne Laure, projektu uzraudzības speciāliste, stāstīja par uzņēmumu pretimnākšanu prakses un darba nodrošināšanai, sniedzot iespējas strādāt arī pielāgotu darba laiku un apgūt profesijas specifiku jau studiju laikā. Preses konferences mērķis bija aktualizēt visai sabiedrībai nozīmīgo problēmu jauniešu nodarbinātības jomā, piedāvājot veidus situācijas uzlabošanai un kā sākt tos risināt jau studiju ietvaros.

RISEBA%20karjeras%20diena%20web%20April%2020_%202018-53.jpg

RISEBA Karjeras diena 2018 pulcēja vairāk kā 500 apmeklētāju – Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” un profesionālās vidusskolas “Viktorija” dažādu studiju programmu studentus, un citu izglītības iestāžu skolēnus un studentus arī no dažādiem Latvijas reģioniem. Uzņēmumi informēja par savu darbību, rosināja uzzināt vairāk par aktuālo nozarēs un piedāvāja prakses un darba vietas. Pasākuma vadītājs apmeklētājus iesaistīja spēlēs un atrakcijās, visiem bija iespēja izmēģināt darba interviju “ātrajos randiņos ar karjeru” un  RISEBA Karjeras dienas 2018 noslēgumā apmeklētāji baudīja “Triānas Parka” koncertu. Paldies visiem dalības uzņēmumiem un atbalstītājiem: H&M Hennes & Mauritz, Evolution Latvia, Solvay Business Services Latvia, Drogas, Cabot Corporation Latvia, Webhelp Latvia, Rīgas namu pārvaldnieks, Circle K Business Centre, Starptautiskā lidosta "Rīga", Kreiss, Accenture Latvia, Omniscriptum Publishing, Southwestern Advantage, PricewaterhouseCoopers, Tiešraides, Mogotel, kā arī RISEBA Radošā biznesa inkubatora uzņēmumiem. RISEBA Karjeras dienu ietvaros sadarbība arī ar kopēšanas centru CopyExpert, Brain-games, RedBull, Gee Team Productions, “Lielais Kristaps” un In&Out Event. Pasākumā apmeklētājiem bija iespēja saņemt konsultācijas un ieteikumus karjeras izaugsmei no Nodarbinātības Valsts aģentūras un Nacionālā Europass centra. Informatīvi RISEBA Karjeras dienas atbalstīja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Latvijas Personāla vadīšanas asociācija, WorkingDay Latvija un karjeras platforma prakse.lv.

RKD_20.04.2018-158.jpg

Paldies visiem iesaistītajiem! Esam priecīgi paziņot, ka vieslekcijas turpināsies arī maijā, tāpēc sekojiet līdzi RISEBA Karjeras dienu lapai sociālo tīklu platformā Facebook un informācijai mājaslapā www.riseba.lv. Kā arī aicinām visus ieplānot dalību RISEBA Karjeras dienā 2019, kas notiks 12. aprīlī, turpinot iesākto tradīciju!

Visi foto

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png