Par Radošo biznesa inkubatoru

Radošais biznesa inkubators
 
RISEBA Radošais biznesa inkubators izveidots ar mērķi sniegt atbalstu augstskolas studentiem un absolventiem jauna biznesa uzsākšanā un attīstībā. Tas piedāvā tā dalībniekiem motivējošas mentoringa un pieredzējušu biznesa kouču sesijas, konsultācijas un ieteikumus biznesa modeļa izvēlē, biznesa plāna izveidē, projektu vadības jautājumos, risinājumus grāmatvedības un juridiskajos jautājumos, vērtīgu pieredzi tīklošanās pasākumos, iedvesmojošas vieslekcijas un seminārus kā arī infrastruktūras atbalstu.

Mūsu mērķis 

Atbalstīt RISEBA studentus biznesa ideju un projektu izstrādes procesā un jauno start-up uzņēmumu paātrināšanas procesā.
Mūsu misija 

Nodrošināt visiem RISEBA studentiem un absolventiem teorētiskās zināšanas un praktisko pieredzi uzņēmējdarbības jomā, kā arī nodrošināt ilgtspējīgu vidi, kurā var attīstīties un attīstīties jauni un topoši uzņēmumi.
Mūsu vīzija

Katram RISBEA studentam ir iespēja uzsākt uzņēmējdarbību, pārvēršot biznesa plānu vai biznesa projektu par reālu biznesu.
RISEBA Radošā biznesa inkubatora darbība un rezultāti

8 pastāvēšanas sezonās inkubators turpināja iedrošināt jaunos uzņēmējus un sniedza profesionālu atbalstu inkubatoriem, lai attīstītu jaunas biznesa idejas.

Atbalsts: inkubators ir atbalstījis 94 inkubatora dalībniekus un ir palīdzējis attīstīt 69 biznesa idejas.
Konsultācijas un pakalpojumi: Biznesa koučinga un mentoringa sesijas, tīklošanas pasākumi, vieslekcijas.
Plašs ekspertu tīkls sniedza savus pakalpojumus komandām, aptverot tādas kompetences jomas kā pārtikas rūpniecība, inovācijas, banku un finanšu nozare, komandas apmācība, Riska vadība un projektu vadība. 

Radošā biznesa inkubatora pasākumi

Informal Insight vieslekcija: Zanes Raščevskas saruna ar grāmatas "Becoming a human again" autori Montu Viļumsoni 2021. gada 27. maijā Arhitektūras un mediju centrā H2O. Noskaties videoierakstu šeit:

9. jūnijā notika RISEBA Radošā biznesa inkubatora 2021. gada vasaras sezonas noslēguma konference ar iedvesmojošu viesu piedalīšanos. Sarunu video noskaties ŠEIT

Inkubators

Zane Raščevska ar RISEBA asolventi Annu Kveldi un sabiedrisko attiecību aģentūras "Golin Riga" direktori Laimu Zēmeli.

Inkubators

Zane Raščevska ar zīmola "Kasher Bloom" direktoru Jāni Miņinu.

Ričards Švītiņš

RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadītājs Ričards Švītiņš. Uzzini vairāk par viņu ŠEIT

 

Seko līdzi mūsu jaunumiem Facebook!

Inkubators

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png