Karjeras dienas 2022 augstskolā RISEBA - no 19. līdz 22.aprīlim

Šogad ikgadējās Karjeras dienas augstskolā RISEBA notiks no 19. līdz 22.aprīlim. Karjeras diena ir iespēja augstskolas studentiem un interesentiem uzzināt vairāk par dažādām karjeras un prakses iespējām, kā arī satikties ar dažādu nozaru potenciālajiem darba devējiem, kas ir augsta līmeņa profesionāļi un vadošie uzņēmumi savās nozarē. Šogad, lai tiktos ar RISEBA studentiem, Karjeras dienās piedalīsies tādi uzņēmumi kā Starptautiskā lidosta “RĪGA”, “Evolution”, “RIMI”, “Decatlon”, “Circle K”, “Latvijas televīzija” un daudzi citi. 

Karjeras dienas 2022


Šogad studentiem piedāvāsim iespēju Karjeras dienu ietvaros uz interesantiem pasākumiem, lekcijām un tikšanos ar darba devējiem ierasties gan attālināti, gan klātienē. Seko jaunumiem un esi pirmais, kuru sasniedz jaunākās ziņas par savas karjeras attīstības iespējām!

19.04.2022

Sāksim jau tūlīt pēc svētkiem – otrdiena, 19.aprīlī ar diviem pasākumiem:

•    plkst. 12:00 ar paneļdiskusijā par Radošā Biznesa Inkubatora labajiem piemēriem un veiksmes stāstiem. Pievienojies tiešsaistes paneļdiskusijai, kuras laikā runāsim par to, kādi uzņēmumi ir tapuši RISEBA Radošajā Biznesa Inkubatora darbības laikā, kādi ir veiksmes stāsti, kas ietekmējis šo uzņēmumu attīstību. Pasākums notiks tiešsaistē ZOOM platformā, reģistrējies un saņem pasākuma saiti. 
Reģistrējies pasākuma apmeklējumam ŠEIT

•    plkst. 18:00 RISEBA piedāvā piedalīties paneļdiskusijā “Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēma”. Pievienojies tiešsaistes paneļdiskusijai, kuras laikā runāsim par to, kas ir jaunuzņemumi, kā tos attīstīt un kādas ir to iespējas. 
Reģistrējies šim pasākumam ŠEIT

20.04.2022

Trešdien, 20.aprīlī plkst. 18:00 notiks paneļdiskusija “Mentora loma karjeras ceļā”. RISEBA Mentoru klubs apvieno vairāk kā 70 Mentorus – augstskolas absolventus, kuri gatavi dalīties ar savu dzīves un darba pieredzi. Pievienojies tiešsaistes paneļdiskusijai, kuras laikā runāsim par to, kas ir mentorings un kā tas var palīdzēt studentam sasniegt savus studiju un karjeras mērķus!
Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta, aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.
Pasākums notiks ZOOM platformā, saite uz pasākumu tiks nosūtīta pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas.  

21.04.2022

Ceturtdien, 21.aprīlī, notiks trīs Karjeras dienu pasākumi:
•    plkst. 12:00 aicinām apmeklēt pasākumu, kura laikā studentiem būs iespēja uzzināt par prakses un darba iespējām dažādos uzņēmumos.
Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta, aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.
Pasākums notiks ZOOM platformā, saite uz pasākumu tiks nosūtīta pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas.

•    plkst. 17:00 notiks vieslekcija “Jaunuzņēmumu uzsākšana un darbība”, kuras laikā RISEBA absolvents, līdzdibinātājs un īpašnieks inovatīvā uzņēmumā “CastPrint” Sigvards Krongorns, stāstīs par to, kā tika izveidots Start-Up uzņēmums RISEBA Radošā Biznesa Inkubatora ietvaros. Plašāk par paneļdiskusiju ŠEIT.
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Pieslēdzies tiešsaistes vieslekcijai Zoom platformā

•    plkst. 18:00 klātienē Meža ielā 3, notiks vieslekcija "Kā sasniegt virsotnes nepārkāpjot robežas?", ko RISEBA organizē sadarbībā ar savas jomas vadošo uzņēmumu Ernst&Young. Lekcija būs par profesionālo izaicinājumu piepildījumu globālā uzņēmumā, kā arī par šobrīd aktuālajām izmaiņām karjerā un darba tirgū. 
Ņemot vērā to, ka vietu skaits uz pasākumu ir ierobežots, aicinām visus interesentus aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT.

22.04.2022

Noslēdzošais pasākums "Kafija ar karjeru" Karjeras dienu ietvaros notiks piektdien, 22.aprīlī, plkst. 12:00, klātienē – Meža ielā 3.
Pasākuma laikā studentiem un interesentiem būs iespēja tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem klātienē un pārrunāt karjeras un prakses iespējas. Aicinām studentus nākt uz pasākumu kopā ar draugiem, kursa biedriem, baudīt gardo CAFFEINE kafiju un brīvā atmosfērā diskutēt par savas karjeras iespējām un nākotni!


Pasākumā piedalās šādi uzņēmumi: JYSK, Circle K, Scandiweb, Evolution, RIMI Latvija, Allnex, Decathlon, Knauf, ATU Duty Free, Starpatutiskā lidosta Rīga, MSC shipping, Ernst & Young, PWC Latvija
Piesakies apmeklējumam ŠEIT

Tiekamies RISEBA gaiteņos!
 

Karjeras dienas

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png