LATVIJAS 33. UNIVERSIĀDES IETVAROS NORISINĀSIES E-SPORTA TURNĪRS “COUNTER-STRIKE:GLOBAL OFFENSIVE” UN “LEAGUE OF LEGENDS” GRUPĀS

Laika posmā no 17. līdz 19. februārim norisināsies Latvijas 33. Universiādes Esporta turnīrs, kuros tiks noskaidrotas labākas Latvijas augstskolu komandas “Counter-Strike:Global Offensive” (turpmāk – “CS:GO”) un ““League of legends” datorspēlēs. 

E-sports attīstās ļoti strauji gan Eiropā, gan pasaulē. Piemēram, no Latvijas populārākie Counter-Strike: Global Offensive pārstāvji ir Broky (Helvijs Saukants) un Yekindar (Mareks Gaļinskis), kuri sevi jau ir pierādījuši pasaules līmenī. Lai veicinātu E-sporta attīstību visas Pasaules studentu vidū, ir izveidoti dažādi Starptautiski Universitāšu čempionāti. Viens no tiem ir “FACEIT Collegiate CS:GO Championship”, kas norisinās jau 3 gadus, un galvenā balva tajā ir 70000 ASV dolāri.

Lai veicinātu esporta attīstību starp Latvijas studentiem, laika posmā no 17. līdz 19. februārim tiks rīkots Latvijas 33. Universiādes esporta turnīrs, kas norisināsies 2 grupās – “CS:GO” un ““League of legends” grupā. “CS:GO” grupā uzvarējusī komanda iegūs iespēju piedalīties “FACEIT Collegiate CS:GO Championship” turnīrā un tajā pārstāvēt Latviju.

Ja vēlies piedalīties turnīrā, līdz 3. februārim (ieskaitot) tev ir jānosūta uz ēpastu [email protected] sekojoša informācija :

  • Vārds Uzvārds
  • Studiju programma un kurss
  • Spēle, kurā vēlies piedalīties
  • ''Rank'', jeb prasmju līmenis

6. februārī komandas pārstāvis sazināsies ar studentiem, kas būs pieteikušies un informēs par komandas izveidi.

Sacensību laikā katrai komandai būs jāpieslēdzas katrai spēlei caur platformu FACEIT. Turnīrs norisināsies ar dubultās izslēgšanas metodi (double elimination). 

 

csgo

RISEBA x gaming

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png