Lekcija „JCI – starptautiska platforma tavai izaugsmei”

Augstskolas RISEBA Karjeras izaugsmes centrs sadarbībā ar biedrības JCI Latvia, JCI MB Rīgas nodaļu aicina studentus  8.jūnijā uz lekciju „JCI – starptautiska platforma tavai izaugsmei” Dainas Rukas un Igora Djačenko vadībā, plkst.15:00, 103a.auditorijā.

Lekcijas laikā būs iespēja iepazīties ar biedrības JCI aktivitātēm un iespējām klātienē. 

JCI ir starptautiska bezpeļņas organizācija ar 100 gadu vēsturi, kas apvieno vairāk nekā 200 000  jaunus, aktīvus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem vairāk nekā 100 pasaules valstīs. JCI biedrus vieno ticība, ka, lai veiktu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, mums jāpilnveido sevi un sabiedrību sev apkārt. JCI biedri meklē mērķtiecīgus risinājumus unikālām problēmām, lai veidotu labāku pasauli un veicinātu globālu ietekmi.

JCI MB Rīgas nodaļa ir atzīta par 2016. gada labāko nodaļu Baltijā, ieguvusi balvas arī par 2016. gada labāko projektu un aktīvāko biedru Baltijā, bet „JCI Eiropas konference 2017”, saņēmusi nomināciju un balvu par izcilāko 2016. gada nodaļas prezidentu visā Eiropā. Un arī šogad nodaļa ir ieplānojusi aktīvu un vērienīgu gadu.

Organizācijā darbojas ļoti dažādi biedri un šobrīd īpaši gaidīti tiek ārzemju studenti.

Lekciju aicināti apmeklēt visi interesenti.
Lekcijas valoda: angļu.
Dalībnieku skaits ierobežots, tādēļ lūdzam reģistrēties šeit.


Kontaktinformācija

Diāna Krone
RISEBA Karjeras izaugsmes centra vadītāja
Tālr.: +371 67617698
Mob.tālr.: +371 25620068
E-pasts: [email protected]
Adrese: Rīga, Meža iela 3

JCI

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png