Līderisma attīstīšana ar projektu vadības rīku “Agile”

Atvērtā vieslekcija: “Līderisma attīstīšana ar projektu vadības rīku “Agile””

David Holahan ar vieslekciju stratēģiskajā vadībā.

Lekcija notiks šo sestdien (08.12.2018.), plkst.10.45.

Norises vieta Meža iela 3, 218. auditorijā

Lekcija angļu valodā. 

Reģistrēšanās obligāta, vietu skaits ierobežots: https://ej.uz/AGILEleadership
 

 

Par lekciju

Balstoties uz mūsdienu kara teorijām un faktisko apkarošanas pieredzi, šajā lekcijā izklāstītās idejas piedāvās klausītājiem unikālu perspektīvu par to, kā komanda vai vairākas komandas var strādāt kopā, lai sekmīgi sarežģītās vidēs sasniegtu savus mērķus.

Par vieslektoru

David dienēja 21 gadu kā virsnieks Amerikas Savienoto Valstu jūras spēkos, pirms viņš sāka strādāt par vadības konsultantu Start-up uzņēmumiem un tehnoloģiju uzņēmumiem. Viņš apmēram 15 gadus ir pavadījis strādājot dažādās valstīs un ir kuģojis Atlantijas un Klusajā okeānā. Daži viņa braucieni bija nedaudz sarežģītāki kā citi, piemēram, viņa 20 mēnešu ilga kaujas pieredze Irākā un sešu mēnešu pieredze īpašā operācijā Somālijā. Līdz ar to viņa trīs gadu pieredze strādājot diplomāta amatā vēstniecībā Rīgā bija patīkamāka, neskatoties uz sniegu un Latvijas laikapstākļiem.

Kopš darba gaitu noslēgšanas ASV jūras spēkos viņš veiksmīgi strādājis vairākos komerciālos projektos un uzsācis strādāt konsultāciju jomā, jo viņš uzskatīja, ka tas ir drošs veids, kā mācīties no citiem.

Viņš ar prieku dalās ar savu vadības un plānošanas pieredzi un viņš cer, ka varbūt tas atklās jūras spēku dienesta darbinieka spēku ikvienā. Jo viņš uzskata, ka tas veidos pasauli par labāku vietu.

 

footer_down.png

David Holahan

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png