Meistarklase “Vadītāja Dienas Grāmata – ikdienas rīki efektīvai cilvēku vadīšanai”

RISEBA Radošais biznesa inkubators, RISEBA Karjeras centrs sadarbībā ar biedrību RISEBA ALUMNI aicina uz praktisko semināru jauno uzņēmumu vadītājiem un ikvienam, kurš vēlas pilnveidot vadītāja prasmes.

Semināru vadīs rokasgrāmatas “Vadītāja Dienas Grāmata” autore - personāla vadības eksperte un sertificēts biznesa koučs Jolanta Jansone. Vadītāja Dienas Grāmata ir praktisks palīgs vadītājam.  Tā palīdz saprast, kad un  kādus vadītāja instrumentus izmantot, lai nodrošinātu gan savu personisko efektivitāti, gan izcilus komandas darba rezultātus. Dienas Grāmatā apkopotie vadības pamatprincipi ir balstīti uz daudzu gadu laikā iegūtu vadības pieredzi dažāda lieluma un nozaru uzņēmumos. Vairāk: http://vaditaja-dienas-gramata.mozello.lv/

Meistarklases laikā tiks aplūkots:

  • Kāda ir vadītāja loma un ietekme uz uzņēmuma veiktspēju?
  • Kas nosaka vadītāja efektivitāti?
  • Kādus praktiskus vadītāja rīkus izmantot efektīvai cilvēku vadīšanai?

Par rokasgrāmatas autorēm:

Anita Gaile -  pārmaiņu arhitekte, palīdz cilvēkiem un uzņēmumiem augt. Viņa ir sertificēts koučs un biznesa trenere, vada dažāda formāta seminārus un apmācības par pārmaiņu vadību, darbinieku vadīšanu,  gatavošanos nākotnes uzņēmumu izaicinājumiem. Anita izstrādā uzņēmumiem vadības rokasgrāmatas un dažādus palīglīdzekļus. 

Jolanta Jansone - Jolantu saista  personības attīstības un līderības tēmas. Viņa palīdz cilvēkiem gūt panākumus, strādājot kā personāla vadītāja, koučs un treneris.  Jolantai vairāk nekā 10 gadus ilga pieredze personāla vadībā. Šobrīd viņa uztur personāla vadības sistēmu 600 cilvēku lielam kolektīvam, ikdienā sniedzot atbalstu vadītājiem, iedzīvinot uzņēmuma kultūru un vērtības, palīdzot attīstīties darbiniekiem un veidojot savu komandu saliedētu un motivētu. Jolanta pašlaik ir RISEBA Radošā biznesa inkubatora komandas “Sportiska dienasgrāmata” biznesa koučs.

Aicinām augstskolu inkubatoru dalībniekus, biznesa inkubatoru vadītājus, organizāciju vadītājus un ikvienu interesentu!

Pasākuma laiks: 2016.gada 13.decembrī  plkst.17:00-19:00
Adrese: Meža iela 1 korpuss 6 (apaļā ēka pagalmā) 21.auditorija, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA
Pieteikšanās: līdz 2016.gada 12.decembrim ŠEIT
Papildu informācija: Iveta Cīrule, RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadītāja, [email protected]
Darba valoda: latviešu.

Dalība ir bezmaksas!

riseba meistarklase

Partners

Accreditations

EPAS
IQA
IZM.png