Mūžībā devusies RISEBA rektore Tatjana Vasiļjeva

No atmiņām paliek tik starojums maigs,

Tā kā liedagā saulrieta pēdas,

Turp, kur Tu aiziesi, apstāsies laiks,

Norims sāpes, rūpes un bēdas.

 

Dr. oec. Tatjana Vasiļjeva

Profesore, rektore

09.10.1955. – 18.05.2022.

Tatjana Vasiļjeva

Dziļās sērās paziņojam, ka mūžībā devusies profesore, Dr.oec., augstskolas RISEBA rektore Tatjana Vasiļjeva.

Visdziļāko līdzjūtību izsakām Tatjanas Vasiļjevas ģimenei, draugiem un visiem tuvajiem cilvēkiem, kā arī kolēģiem un studentiem, kas Tatjanu pazina, cienīja un mīlēja.

Tatjana Vasiļjeva bija, ir un paliks neizdzēšami spilgta personība augstskolas ‘’RISEBA’’ kolektīva, studentu, kolēģu un sadarbības partneru atmiņā. Vienmēr gudra, precīza, aizrautīga un sirsnīga, viņa no sirds mīlēja savu darbu un izglītības nozarē saredzēja patiesu savas dzīves misiju.

Profesore, Dr.oec. Tatjana Vasiļjeva bija Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” rektore no 2020.gada 30.jūlija līdz 2022.gada 18.maijam.

Augstskolā RISEBA Tatjana Vasiļjeva strādāja jau kopš 2011. gada oktobra, kad viņa bija  Informāciju tehnoloģiju (IT) un matemātikas katedras vadītāja un bakalaura studiju programmas “E-bizness” direktore. 2013. gadā prof. Vasiļjeva kļuva par Prorektori Zinātniskajā darbā, un 2017. gadā kļuva par profesori.  savukārt 2020.gadā tika ievēlēta par RISEBA rektori. Paralēli administratīvajam darbam augstskolā ‘’RISEBA’’ prof. Vasiļjeva pasniedza studentiem studiju kursus par biznesa procesu digitalizāciju un pētniecības metodēm, kā arī vadīja maģistra un promocijas darbus.

Tatjana Vasiļjeva ir augsti kvalificēta nozares profesionāle, kura pirms darba augstskolā, ilgus gadus strādājusi "SEB” bankā par Informācijas sistēmu attīstības pārvaldes vadītāju.

Augstskola RISEBA pateicas prof. Vasiļjevai par ieguldījumu zinātnes nozares izaugsmē un attīstībā. Viņas zinātniskās intereses saistījās ar uzņēmējdarbības digitalizāciju, e-mācības vides, metožu un rīku pielietojumu izglītībā. Vairākās starptautiskās zinātniskās konferencēs prof. Vasiļjeva tika aicināta strādāt kā starptautiskās redakcionālās komitejas locekle, viņa ir arī vairāk kā 20 zinātnisko publikāciju autore.

Tatjana Vasiļjeva ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) individuālais biedrs, viņa ir iekļauta starptautisko neatkarīgo ekspertu datubāzē Eiropas pētniecībai un inovācijām, Valsts Zinātniskās kvalifikācijas komisijas recenzents, Latvijas Zinātnes padomes eksperts, Latvijas Augstskolu Profesoru Asociācijas locekle, kā arī ir starptautiskās doktoru studiju programmu asociācijas EDAMBA izpildkomitejas locekle.

Tatjana arī aizrāvās ar sportu, spēlēja tenisu, nodarbojās ar kalnu slēpošanu, peldēšanu, mīlēja klasisko mūziku un literatūru.

 

Atvadu ceremonija no rektores, profesores Dr. oec. Tatjanas Vasiļjevas norisināsies sestdien, 21.05.2022 plkst. 10:00 ‘’RISEBA’’ Arhitektūras un mēdiju centra ‘’H20 6’’, lielajā zālē -Durbes ielā 4, Rīgā.

Tatjana Vasiļjeva

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png