Darba kārtība un darba laiks augstskolā Covid ierobežojumu laikā

Cienījamie studenti un apmeklētāji!

Valstī vēl joprojām ir noteikti Covid-19 drošības pasākumi un ierobežojumi, kas attiecās uz izglītības iestādēm un studiju procesu, tomēr no š.g. 1.aprīļa ir noteikti drošības noteikumu atvieglojumi.

Jūsu un mūsu drošībai lūdzam ņemt vērā šādus augstskolas RISEBA noteikumus:

  • Studiju process augstskolā notiek attālināti, izņemto gadījumos, kad studiju procesa nodrošināšanai noteiktas klātienes studijas.
  • Augstskolas telpās var nelietot sejas maskas, bet iestādes vadītājs var pieņemt lēmumu par to lietošanas nepieciešamību epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanās gadījumā. Telpās, kur atrodas vairāk kā 50 personas, rekomendējam lietot medicīniskās maskas vai FFP2 tipa respiratorus, kā arī pēc iespējas ievērot distancēšanās nosacījumus.
  • Studenti, kas ir identificēti kā kontaktpersonas, var neievērot mājas karantīnu, lai piedalītos studiju procesā. Iespēju robežās rekomendējam lietot medicīniskās maskas vai FFP2 respiratorus.
  • Studenti, kam ir apstiprināta inficēšanās vai pamatotas aizdomas par inficēšanos ar Covid-19, var neievērot izolāciju, ja kopš inficēšanās vai aizdomu apstiprināšanās ir pagājušas ne mazāk kā septiņas dienas un vismaz 24 stundas pirms atgriešanās klātienes studiju procesā nav slimības pazīmju.
  • Lūdzam regulāri veikt sava veselības stāvokļa uzraudzību - netiek pieļauta personu ar elpceļu infekcijas slimību pazīmēm klātbūtne klātienes studiju procesā.
  • Klātienē iestājpārbaudījumi un izlaidumi norisinās atbilstoši publisko pasākumu regulējumam, kas ir spēkā attiecīgajā laika periodā.

 

Atgādinām, ka augstskolas vadība seko līdzi valdības lēmumiem un izmaiņām normatīvajā regulējumā saistībā ar valstī esošo epidemioloģisko situāciju un attiecīgi informēs par izmaiņām, ja tādas būs esošajos noteikumos.

Info

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png