Abonētās datu bāzes

Leta - nacionālā informācijas aģentūra

LETALatvijas nacionālās ziņu aģentūras datubāze piedāvā jaunākās ziņas, preses relīzes, foto un video, rīta preses un ekonomiskos apskatus, kā arī iespēju meklēt ziņas, rakstus no Latvijas preses izdevumiem, statistiku un citu informāciju arhīvā.

LETA arhīvs un LETA online ziņas

nozare.lv - Leta biznesa portāls

nozare.lvBiznesa portāls Nozare.lv ir nacionālās informācijas aģentūras LETA informācijas pakalpojums, kurā, apvienojot LETA speciālistu zināšanas un pieredzi operatīvās un analītiskās informācijas sagatavošanā, vienkopus tiešsaistes režīmā pieejama aktuālākā un kompetentākā biznesa informācija. 

Emerald

emeraldEmerald ir viena no pasaules vadošākajām online izdevniecībām, kura piedāvā vairāk nekā 200 dažādus žurnālus un grāmatas stratēģiskajā menedžmentā un sociālās zinātnes jomās. 

Palīgs e-resursa izmantošanā (angļu val.)

 

EBSCO

EBSCOEBSCO izziņu sistēma, kas pieejama internetā. Tā piedāvā dažādas, pilnā teksta datu bāzes no vadošajiem informācijas sniedzējiem. Šī sistēma piedāvā visaptverošas datu bāzes, sākot ar vispārēju bibliogrāfisko izlasi līdz par specifiskām datu bāzēm valsts, akadēmiskajām, medicīnas, uzņēmumu un augstskolu bibliotēkām.

Lietotāju ērtībām EBSCO piedāvā video ceļvežus.
Pieejams EBSCO host platformas video ceļvedis latviešu valodā.

 

Web of Science

web of scienceRISEBA pieejama kompānijas Thomson Reuters pētniecības platforma Web of Science.

Web of Science - datubāzē ietverta nozīmīgākā zinātniskā informācija par vairāk kā 12 000 žurnāliem dabaszinātnēs, sociālajās, humanitārajās zinātnēs un mākslā, piedāvājot rakstu bibliogrāfisko un citēšanas informāciju, kopsavilkumus un citu informāciju. Datubāze piedāvā plašas meklēšanas, atlases un rezultātu analīzes iespējas.

Palīgs e-resursa izmantošanā (angļu val.)

Web of Science datubāzē pieejama informācija no 1990. gada, un tā sastāv no vairākām citēšanas indeksu datubāzēm:

  • KCI-Korean Journal Database: 1980-present;
  • SciELO Citation Index: 1997-present;

Web of Science(TM) Core Collection:

  • Social Sciences Citation Index®:  2005-present;
  • Conference Proceedings Citation Index™;
  • Social Science & Humanities: 2005-present.

Scopus

scopus

Scopus https://www.scopus.com/home.uri ir izdevniecības Elsevier daudznozaru zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās un citēšanas informācijas datubāze, kas satur ierakstus par vairāk kā 21 000 žurnāliem, 86 000 e-grāmatām un 6,8 miljoniem konferenču materiālu, kā arī 27 miljoniem patentu. Scopus pieejami arī rakstu kopsavilkumi un iespēja lejupielādēt rakstu pilnos tekstus no izdevēju pilnteksta datubāzēm.

Palīgs e-resursa izmantošanā (angļu val.)

Science Direct

sd

ScienceDirect (saite: https://www.sciencedirect.com/) ir izdevniecības Elsevier datubāze dabas un tehniskajās zinātnēs, dzīvības zinātnēs un medicīnā, kā arī humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Datubāze satur informāciju par vairākiem tūkstošiem Elsevier izdotajiem žurnāliem un grāmatām.

Passport

Kompānijas Euromonitor International informācijas resurss starptautiskajā biznesā un mārketingā, ekonomikā, starptautiskajās attiecībās, tūrismā, kā arī sociālajās zinātnēs. 

Pieejas dati:  Jums ir jāizveido savs konts izmantojot Jums piešķirto riseba.lv e-pasts  un jāseko tālākām norādēm. 

Pamācība informācijas resursa izmantošanā šeit

Palīgs e-resursa izmantošanā (angļu val.)

 


Lai lietotu datu bāzes attālināti visi RISEBA studenti un personāls var iegūt individuālās pieejas datus, nosūtot pieprasījumu uz bibliotēkas e-pastu: [email protected] ar norādi: Pieejas dati abonētajām datubāzēm, e - pastā jānorāda: vārds, uzvārds /  studiju programma, kurss. 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png