DIGITĀLĀ FAUNA ''ICC''

 

ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 7. kārtas ietvaros aicinām aplūkot RISEBA augstskolas profesionālās pilnveides programmas “Darbs ar programmu Illustrator CC”, ICC_4, ICC_5 un ICC_6 mācību grupas, kā arī profesionālās pilnveides programmas “Datorgrafika un grafiskās paketes” DGP_2 un DGP_3 mācību grupas audzēkņu digitālo darbu izstādi, kas tapusi talantīgā un iedvesmojošā pasniedzēja Māra Strautmaļa vadībā.

Audzēkņu digitālajā izstādē ir aplūkojami dažādu līmeņu darbi. Pie katra attēla nosaukuma ir cipars, kurš simbolizē attiecīgi izmantoto darba tehniku.

Cipars 1 – viens no pirmajiem patstāvīgajiem darbiem– uzdevums bija izveidot ikonas un baneri WEBam, pielāgojot izmērus populārajiem sociālajiem tīkliem (brīvā tēma).

Cipars 2 - darbs tika izpildīts, kad kurss tika iziets uz 20 – 30 %. Uzdevumā tikai izmantota tikai līnija un līnijas un no līnijām izveidoto objektu iekrāsošana. Galvenais uzdevums bija no parastām formām iemācīties veidot  sarežģītus elementus. Kopēja tēma – dzīvnieki.

Cipars 3 – patstāvīgs darba ar tekstu - ieskati lettering stilā – izmantojot populārus izteicienus, kā arī tika izmantoti gan fonti, gan zīmētie elementi.

Cipars 4 – atklātnes izgatavošana, izmantojot funkciju Image Trace, pārveidojot Rastras grafikas darbus (attēlu) par vektorgrafikas darbu.  Uzraksti tika zīmēti ar roku (uz papīra) un pārveidoti datorgrafikā.

Cipars 5 – mandala – darbs balstās uz rotācijas principiem un lielo uzmanības pakāpi. Daļa veidota patstāvīgi, daļa ar pasniedzēja palīdzību.

Cipars 6 – Plakāts. Tēma - Filma. Funkcijas pamats- jāizmanto maska un slāņu pārklājumi.


Audzēkņu atsauksmes:


ICC_4 mācību grupas absolvente

Līga Tamberga

“Liels paldies par šīm lieliskajām nodarbībām un kopā pavadītajām stundām! Kursa beigās es sapratu, cik interesanti ir veidot grafiskus darbus. Un tas izrādījās tik vienkārši! Paldies pasniedzējam par ieguldīto laiku un darbu!”

ICC_4 mācību grupas absolvente

Tatjana Ūdre

“Lielisks kurss ar lielisku pasniedzēju. Iesaku!”

ICC_4 mācību grupas absolvente

Jekaterina Čižova

“Ļoti interesantas mācības, pateicoties tam, ka tika apgūtas tēmas, kas studējošajiem bija aktuāli un tika pastāstītas daudz, dažādas nianses, kas atvieglo darbu ILLUSTRATOR CC programmā. Lielisks un ļoti atsaucīgs pasniedzējs. Paldies, Mārim Strautmalim.”

ICC_4 mācību grupas absolvente

Marta Kalēja-Irbe

“Lieliskas mācības! Ieguvu daudz vērtīgas prasmes!”

ICC_4 mācību grupas absolvente

Vidaga Grīnberga

“Paldies pasniedzējam Mārim Strautmalim par profesionālu materiāla izklāstu, pacietību un uzmanību pret studentiem.Iegūtās zināšanas neapšaubāmi palīdzēs manā turpmākajā darbā.”

ICC_4 mācību grupas absolvente

Ina Lavrentjeva

“Liels paldies RISEBA un pasniedzējam par iegūtām prasmēm, pacietību un pozitīvo attieksmi!”

ICC_4 mācību grupas absolvente

Anna Kļeščenkova

“Māris ir labākais pasniedzējs, es ļoti esmu pateicīga, ka bija iespēja mācīties tieši pie viņa, jo iemācījos ļoti daudz neskatoties uz to,ka bija attālināti. Paldies!”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Inese Gailuma


“Liels ieguvums bija mūsu brinišķīgais pasniedzējs Māris Strautmalis. Viņa lekcijas bija radošas un tiešām interesantas. Ja būtu vēl kāds projekts pie viņa noteikti ietu vēl.”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Renāte Martinsone


“Lieliski AI kursi iesācējiem. Pasniedzējs Māris Strautmalis izcili iemācīja programmas pamatus.”

ICC_5 mācību grupas absolvents

Renārs Derrings

 

“Ļoti vērtīgi un kvalitatīvi kursi, īpašs paldies pasniedzējam Mārim Strautmalim.”
ICC_5 mācību grupas absolvente
Vineta Lisikova

 

“Esmu ļoti apmierināta ar apgūto Illustrator kursu. Pasniedzējs bija zelta vērtē un neskatoties uz mazo laika daudzumu, kas bija dots, kā arī pie fakta, ka nodarbības notika tikai attalināti - pasniedzējs tērēja papildus savu laiku, lai apmācītu audzēkņus ar neprakstāmu daudzumu zināšanām.”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Marta Baklane

 

“Superīga programma, daudz ko jaunu uzzināju, ir pieredze dizainā jomā, bet nebija pieredzes darbam Ilustratorā, tagad bieži izmantoju darba procesos.”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Tatjana Jeršova

 

“Paldies par veltīto laiku kursu izstrādē un nodrošināšanā! Lieliska, intensīva programma ar apzinātu mērķi, lai mēs, praktiski darbojoties, iegūtu labāko rezultātu. Neskatoties uz attālināto mācību formātu komunikācija un informācijas aprite bija vienkārša un ātra! Noteikti iesaku šāda veida kursus!”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Anete Vectīrele

 

“Viss bija lieliski!”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Simona Tīcmane

 

“Ļoti patika šis kurss! Katra nodarbība bija interesanta un saistoša. Lielisks pasniedzējs, kas prata iemācīt un pasniegt vielu viegli un saprotami. Noteikti iesaku šos kursus arī citiem! Samaksātā naudiņa bija to vērta! :)”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Madara Narņicka

 

“Ļoti zinošs, izpalīdzīgs un foršs pasniedzējs!”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Ieva Ozoliņa-Balcere

 

“Ļoti pārdomāts kurss, lielisks un atsaucīgs pasniedzējs!”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Rūta Pīpkalēja-Bieziņa

 

“Man ļoti patika ka pasniedzējs mācīja ļoti prasmīgi,atdeva visu savu sirdi un dvēseli savā darbā!”

ICC_5 mācību grupas absolvente

Jeļena Geidāne

 

“Tieši tādus kursus es meklēju, attālināti un brīvdienās. Ļoti profesionāls pasniedzējs Māris Strautmalis, kas apmāca strādāt gan ar AI programmu, gan sniedz informāciju par dizainu, dizaina tendencēm. Viss, kas ir nepieciešams, vienā vietā un vienā laikā, ļoti izdevīgi strādājošiem studentiem. Žēl, ka kurss bija tik īss, tikai iesācējiem. Labprāt pie tāda pasniedzēja pieteiktos padziļināta kursa apmācībām.”

ICC_6 mācību grupas absolvente

Valentīna Lācis

 

“Lieliskākās mācības, kuras jebkad esmu apmeklējis, kā arī izcils pasniedzējs - dalījās ar visām detaļām un iedziļinājāmies līdz sīkumiem! Liels Paldies RISEBA augstskolai un Mārim Strautmalim!”

ICC_6 mācību grupas absolvents

Agris Pumpurs

 

“Patiesi labs pasniedzējs - Māris Strautmalis! Kaut vairāk tādu skolotāju! Ir iegūta pārliecība un prasmes AI programmas lietošanai. Jau izmantoju savā radošajā darbā.”

ICC_6 mācību grupas absolvente

Marita Maizīte

 

“Mācību process bija aizraujošs, labi pārdomāts no organizatoru puses un pasniedzējs - izcils!”

ICC_6 mācību grupas absolvente

Inuta Šaroka

 

“Lieliski, īsā laikā iegūta pārliecība un zināšanas par programmas Adobe Illustrator lietošanu.”

ICC_6 mācību grupas absolvente

Svetlana Albana

 

“Noderīgas mācības, lai apgūtu jaunas zināšanas un prasmes, kā arī paplašinātu savu redzesloku.”

ICC_6 mācību grupas absolvente

Jana Briede

 

“Labs pasniedzēja darbs.Paskaidro materialu ļoti saprotami.”

ICC_6 mācību grupas absolvente

Inna Karjaka

 

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png