GODA PROFESORI

Augtskola RISEBA goda profesora nosaukumu piešķir par:

īpašiem nopelniem zinātnē un/vai augstākās izglītības attīstībā;

ievērojamiem sasniegumiem mākslā un biznesa vadībā;

ievērojamu ieguldījumu RISEBA attīstībā.

RISEBA Goda profesora nosaukumu piešķir Senāts.

 

Ichak Adizes

Dr.Ichak_Adizes.jpg

Doktoram Ichakam Adizesam 2009. gada 22. septembrī tika piešķirts RISEBA Goda doktora grāds Honorius Causa par viņa ievērojamo ieguldījumu uzņēmējdarbības zinātnes un vadības attīstībā, apstiprinot humānistisko vērtību nozīmi uzņēmējdarbībā, un par viņa atjautīgajiem un ietekmīgajiem uzņēmējdarbības attīstības modeļiem.

Doktors Ichaks Adizess ir saņēmis starptautisku atzinību par savām koncepcijām korporatīvajos dzīves ciklos, krīzes menedžmentā, uzņēmējdarbības attīstībā un pārmaiņu vadīšanā. Viņš ir autors unikālai un patiešām efektīvai metodoloģijai, kas ir zināma kā Adizesa metodoloģija (“The Adizes methodology”), kas tiek izmantota, lai optimizētu un paaugstinātu dažādu organizāciju darbības efektivitāti.

RISEBA pievienojas doktora Adizesa dziļajai filozofiskajai pieejai pasaules ekonomikas analīzē un viņa pārliecībai, ka topošo vadītāju izglītība nav atdalāma no viņu garīgās izaugsmes, izvirzot cilvēciskās vērtības pirmās. Piešķirot doktoram Ichakam Adizesam Goda doktora grādu, RISEBA apstiprina savu vēlmi iestāties par visām šīm idejām akadēmiskajos, zinātniskajos un sociālajos centienos labākas pasaules vārdā.

Lasi un uzzini vairāk par Ichaku Adizess ŠEIT.

Mihails Kaziniks

Prof.Mikhail_Kazinik.jpg

Mihailam Kazinikam 2012. gada 11. novembrī tika piešķirts RISEBA Goda doktora grāds Honorius Causa par viņa izcilo ieguldījumu mūzikas un radošo spēju attīstībā.

Mihailis Kaziniks ir izcils mūziķis, sociālais aktīvists un humānists. Viņš atklāj nezināmus faktus un atrod paralēles par mākslu, izmantojot vismodernākos tehniskos līdzekļus.

Lasi un uzzini vairāk par Mihailu Kaziniku ŠEIT

 

Džimijs Andersons

Prof.Jamie_Anderson.jpg

2012. gada 11. novembrī Džimijam Andersonam tika piešķirts RISEBA Goda doktora grāds Honorius Causa par viņa jaunu koncepciju radīšanu mūsdienu pārvaldībā, pamatojoties uz cilvēka radošumu un sociālajām vajadzībām.

Džimijs Andersons pārstāv jaunās paaudzes teorētiķu un praktiķu vadību. Savā koncepcijā viņš meklē jaunas sistēmas, lai attīstītu uzņēmējdarbību mainīgās ekonomikas vidē. Meklējot atslēgu 21.gadsimta efektivitātei, parādot, cik mēnešos un gados var darīt kaut ko, kas agrāk prasīja desmit gadus. Viņa atbildes uz laikmeta izaicinājumiem var atrast dažādos virzienos - stratēģiskā vadība, inovācijas, radošums, pārmaiņu vadība.

Lasi un uzzini vairāk par Džimiju Andersonu ŠEIT.

Danica Purga

Dancig_Purg_0.jpg

Profesorei Danicai Purgai 2017. gada 13. septembrī tika piešķirts RISEBA Goda profesores tituls “Honoris Causa” par jaunās koncepcijas “Vadības māksla” veicināšanu un vadības izglītības attīstību Centrāleiropā un Austrumeiropā.

Profesore Danica Purga ir novatore vadības izglītībā, ietverot tajā mākslu un mākslinieciskos procesus. Viņa pastāvīgi meklē iespējas savienot mākslu un uzņēmējdarbību, uzskatot, ka tas ir svarīgi jēgpilnai dzīvei.

Danica Purga ir IEF-Bled Vadības skolas Slovēnijā dibinātāja un dekāne kopš tās izveidošanas 1985. gadā. Viņa ir CEEMAN – Starptautiskās vadības attīstības asociācijas dinamiskās sabiedrībās –, kuras sastāvā ir 220 vadības attīstības iestādes no vairāk nekā 55 valstīm visā pasaulē un kuras mērķis ir veicināt vadības attīstības kvalitāti, prezidente. Vairāk nekā 500 mācībspēku no 43 valstīm ir pabeiguši tās izglītības programmu Starptautiskā vadības pasniedzēju akadēmija (IMTA).

2013. gadā profesore Danica Purga tika iecelta par PRME (Atbildīgas vadības izglītības principi) – iniciatīvas, ko veicinājis ANO Globālais līgums,– valdes priekšsēdētāju.

2001. gadā Slovēnijas prezidents piešķīra viņai balvu “Brīvības goda ordenis” par lielo ieguldījumu vadības attīstībā Slovēnijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā.

Lasi un uzzini vairāk par Danicu Purgu ŠEIT.

Andris Kronbergs

Andris%20Kronbergs.jpg

Andrim Kronbergam 2017. gada 13. septembrī  tika piešķirts RISEBA Goda profesora tituls Honoris Causa par ieguldījumu jaunas Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA arhitektūras skolas izveidi Latvijā un ietekmi tās profesionālajā saturā.
Arhitekts Andris Kronbergs ir viens no respektētākajiem un talantīgākajiem Latvijas laikmetīgās arhitektūras procesa dalībniekiem, kurš vairākkārt saņēmis Latvijas Arhitektu savienības Lielo gada balvu par birojā Arhis radīto arhitektūru, kas lielā mērā iemieso latviešu laikmetīgās arhitektūras ideālus.
Andris Kronbergs bijis Latvijas Arhitektu savienības vadītājs, darbojas Rīgas pilsētas arhitekta kolēģijā. Daudzus gadus ir Nacionālās arhitektūras padomes sastāvā un patlaban vada to. Ir arī starpinstitucionālās Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un attīstības padomes vadītājs. Augstskolā RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātē ir viens no projektēšanas kursu vadītājiem. 2009. gadā Andris Kronbergs ir apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni un kopš 2013. gada ir Zinātņu akadēmijas goda loceklis. Andra Kronberga vārds ir ierakstīts Latvijas Kultūras kanonā. 

Lasi un uzzini vairāk par Andri Kronbergu ŠEIT.

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png