RISEBA Production

production

RISEBA production

Audiovizuālo darbu producējoša kompānija, kas nodarbina biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Audiovizuālās mediju mākslas studentus un absolventus, kā arī  piesaista citus radošos talantus un profesionāļus. Studija "RISEBA Production" pieņem komerciāla rakstura pasūtījumus audiovizuālu darbu veidošanai: video filmu, mūzikas video, televīzijas un reklāmas projektu veidošanu, virtuālas realitātes (VR) foto/video tūres, kā arī nodrošina video tiešraižu procesu ar audiovizuālo tehniku. 

Sazinies ar mums: Daniels Joffe, 

+371 20230919 / [email protected]

RISEBA Production filmē EHR šovu, kurā hokejisti sacenšas ar mūziķiem

European Hit Radio šova “Superhits Līga” filmēšanu nodrošina pieci “RISEBA Production” dalībnieki, toskait divi RISEBA bakalaura programmas “Audiovizuālā mediju māksla” 3. kursa studenti Edijs Elksnis un Kristiāna Matīsa. Visas epizodes skatāmas ŠEIT. Noskaties vienu no epizodēm:

Ieskats filmas "Ceļā ar Baronu", kurā piedalījās RISEBA Production, tapšanā

Sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju un režisoru, vadošo operatoru un RISEBA Audiovizuālo mediju mākslas programmas pasniedzēju Jāni Rēdlihu veidojām daudzsēriju dokumentālo filmu "Ceļā ar Baronu", kas tika demonstrēta kanālā TV3. Vairāk par to lasi šeit.

Citi mūsu veidotie videodarbi

 

rp
rp
rp

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png