Starptautiskais padomnieku konvents

RISEBA Starptautiskais padomnieku konvents sastāv no ievērojamiem valsts un
biznesa sabiedrības pārstāvjiem un vadošiem speciālistiem finanšu, uzņēmējdarbības,
zinātnes un kultūras jomās.

Padomnieku konvents konsultē Senātu un rektoru augstskolas stratēģiskās attīstības
jautājumos izglītības, zinātnes un inovāciju jomās atbilstoši nacionālajām un
starptautiskajām attīstības tendencēm.


Konventa sastāvs:

Igors Rodins

Igor Rodin RISEBAIgoram Rodinam ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze. Viņš ir par nacionālo un starptautisko nodokļu eksperts un specializējas jautājumos, kas saistīti ar nodokļu plānošanu, finanšu instrumentiem, starptautisko nodokļu strukturēšanu, apvienošanu un pārņemšanu. Rodins ir viens no nedaudzajiem ekspertiem Latvijā starptautisko nodokļu strukturēšanas jomā attiecībā uz līdzekļu piesaisti. 

Igors Rodins pārstāv Deloitte Latvia.

 

 

Ichaks Adizes /Ichak Adizes 

Dr Ichak Adizes

Doktoram Ichakam Adizesam 2009.gada 22. septembrī tika piešķirts RISEBA Goda doktora grāds Honorius Causa par viņa ievērojamo ieguldījumu uzņēmējdarbības zinātnes un vadības attīstībā, apstiprinot humānistisko vērtību nozīmi uzņēmējdarbībā, un par viņa atjautīgajiem un ietekmīgajiem uzņēmējdarbības attīstības modeļiem.

Doktors Ichaks Adizess ir saņēmis starptautisku atzinību par savām koncepcijām korporatīvajos dzīves ciklos, krīzes menedžmentā, uzņēmējdarbības attīstībā un pārmaiņu vadīšanā. Viņš ir autors unikālai un patiešām efektīvai metodoloģijai, kas ir zināma kā Adizesa metodoloģija (“The Adizes Methodology”), kas tiek izmantota, lai optimizētu un paaugstinātu dažādu organizāciju darbības efektivitāti.

RISEBA pievienojas doktora Adizesa dziļajai filozofiskajai pieejai pasaules ekonomikas analīzē un viņa pārliecībai, ka topošo vadītāju izglītība nav atdalāma no viņu garīgās izaugsmes, izvirzot cilvēciskās vērtības pirmās. Piešķirot doktoram Ichakam Adizesam Goda doktora grādu, RISEBA apstiprina savu vēlmi iestāties par visām šīm idejām akadēmiskajos, zinātniskajos un sociālajos centienos labākas pasaules vārdā.

Lasīt un uzzināt vairāk par Ichaku Adizess - www.adizes.com

 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png