Irina Senņikova

Valdes locekle

I.S.

Profesore Irina Senņikova Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA  strādā augstskolā jau kopš tās dibināšanas brīža. Irinai Senņikovai ir maģistra grāds angļu filoloģijā, MBA grāds un doktora zinātniskais grāds vadībzinībās intelektuālās uzņēmējdarbības jomā. Viņa ir Biznesa un ekonomikas fakultātes dekāne un bakalaura studiju programmas "Eiropas biznesa studijas " direktore.

Irina Senņikova pasniedz lekcijas vadībzinībās, vadībā un organizāciju vadīšanā RISEBA, kā arī tiek aicināta lasīt vieslekcijas Baltijas aizsardzības koledžā (Baltic Defense College) Igaunijā. Irina Senņikova ir apmeklējusi dažādas attīstības programmas, 2002. gadā viņa piedalījās Starptautiskās fakultātes attīstības programmā (IFDP) IESE Barselonā, savukārt 2005. gadā viņa piedalījās Eiropas uzņēmējdarbības kolokvijā uz dalībniekiem orientētā apmācībā (EECPCL), kura norisinājās Hārvardas Biznesa skolā.

Irina Senņikova ir iesaistījusies vairākos starptautiskajos projektos. Bijusi viena no Starptautiskās uzņēmējdarbības foruma dibinātājiem un šobrīd ir Eseksas Universitātes uzņēmējdarbības un biznesa skolas vecākā biedre, kā arī ir  EQUAL valdes priekšsēdētāja un CEEMAN akreditācijas valdes locekle.

Irinas Senņikovas zinātnisko interešu joma galvenokārt ir saistīta ar līderību un intelektuālās uzņēmējdarbības izpēti. Viņa ir arī iesaistīta organizācijas pētniecībā, izzinot ar darbinieku motivāciju, personāla mainību un  vadību utml. saistītas problēmas.

Tags

Partners

Accreditations

epas
epas
 
 
IQA
IZM.png