08.06.2023
2023.gada 25.maijā RISEBA Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē ĻEVAM FAINGLOZAM tika piešķirts zinātniskais doktora grāds (Ph. D.) ekonomikā un uzņēmējdarbībā.  Ļ. Fainglozs ir aizstāvējis promocijas darbu “Biznesa eņģeļu jaunuzņēmumu dibinātāju vērtēšanas kritēriji investīciju veikšanai”, zinātniskais vadītājs Prof.
07.06.2023
Augstskolas RISEBA studentiem šo piektdien, 9. jūnijā, Durbes ielā 4, 12.00 būs vienreizēja iespēja tikties ar bronzas medaļas ieguvējiem. Pasaules čempionātā hokejā 2023 - Kristiānu Rubīnu un Rodrigo Ābolu, kas ir arī RISEBA studenti. Tikšanās laikā būs iespēja gan uzdot jautājumus, gan parakstīt kreklus un arī nofotogrāfēties. Kā arī līdz piektdienai ir iespējams hokejistiem uzdot savus jautājumus, uz kuriem atbildes saņemsi piektdien.
05.06.2023
12. augustā, Starptautiskajā jaunatnes dienā, no plkst. 13.00 Bauskas novads aicinās jauniešus, darbā ar jaunatni iesaistītos satikties Bauskas pilskalna parkā uz ikgadējo jauniešu festivālu “KOPUMS”. Festivālā ieplānotas dažādas aktivitātes, diskusijas un radošās darbnīcas, kuras tiks organizētas, lai dotu iespēju jauniešiem izstāstīt savu stāstu un tikt sadzirdētiem un noslēgumā gaidāms grupas „Citi zēni” koncerts. Augstskola RISEBA arī piedalīsies festivāla NVO kvartālā, kur interesenti varēs piedalīties aktivitātēs, kā arī uzzināt vairāk par mācību iespējām augstskolā. 
02.06.2023
RISEBA Arhitektūras fakultāte 23. maijā saņēma virkni modernu iekārtu, kas turpmāk uzlabos mācību procesu un dos studentiem jaunas iespējas. Jaunās tehnikas klāstā ir interaktīvais, skārienjūtīgais ekrāns Avtek TS 7 Lite 75, kas atvieglo gan grupu darbos veidoto materiālu prezentēšanu, gan nodarbību interaktivitāti. Ekrāns ir papildināts ar statīvu J000233 Multibrackets M Public un grīdas statīvu Floorstand Basic 180, un tie nodrošina mobilitāti un stabilitāti dažādās mācību vidēs.
31.05.2023
Augstskolas RISEBA Mediju un radošo tehnoloģīju fakultāte aicina studentus apmeklēt  decenta amata kandidātes Anitas Uzulnieces vieslekciju "Veidot filmu-morāla rīcība. Andreja Tarkovska kinovaloda".
30.05.2023
Aicinām RISEBA absolventus sanākt kopā uz Pagalma svētkiem, kas notiks 15. jūnijā, Durbes ielā 4, 19.00, lai atjaunotu saikni ar bijušajiem studiju biedriem, baudītu uzkodas un siltus dzērienus, kā arī varbūt pat iedvesmotos studiju atsākšanai. Svētku laikā uzstāsies arī Ieva Adamss ar vieslekciju “BeReal jeb autentiskums personas zīmola komunikācijā”. Savukārt pēc lekcijas kopā dosimies pagalmā, kur kopā baudīsim uzkodas un spēlēsim pirmo  RISEBA bingo. Lekcija un dalība Pagalma svētkos ir bez maksas.
26.05.2023
Ar prieku paziņojam par augstskolas RISEBA rektores Lūcijas Rutkas inaugurācijas ceremoniju. 2023.gada 19.aprīlī, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Satversmes sapulce, par jauno RISEBA rektori ievēlēja līdzšinējo RISEBA studiju prorektori, profesori Lūciju Rutku.
24.05.2023
Sveicam mūsu studentus ar izciliem rezultātiem hokejā, jo nav noslēpums, ka RISEBA studē Latvijas hokeja izlases spēlētāji - Kristiāns Rubīns, Oskars Cibuļskis un Rodrigo Ābols. Viņu izcilais sniegums ir palīdzējis aizvest mūsu Valsts izlasi līdz ceturtdaļfinālam, parādot viņu neticamo talantu un centību. Sportisti ir ne tikai izcēlušies sportā, bet arī spoži mirdzējuši savos akadēmiskajos sasniegumos. Mēs aplaudējam viņu neatlaidīgajiem centieniem, līdzsvarojot gan mācības, gan treniņus, un esam pārliecināti, ka viņu nelokāmais gars arī turpmāk vedīs viņus uz uzvarām.
19.05.2023
Projekts "Mūzikas koda kodifikācijas" ir Gundegas Strautmanes un Georgios Diapoulis praksē balstītu doktora studiju kopprojekts, kura ietvaros tapuši 5 mākslas darbi. 
16.05.2023
Dārgie studenti un darbinieki, Aicinām jūs piedalīties augstskolas RISEBA Radošā Biznesa Inkubatora noslēguma pasākumā, kurā tiks godināti izcilie biznesa ideju autori. Šis ir brīdis, kad varam redzētu tos, kuri ar savu izdomu un veiksmīgu redzējumu ir uzplaukuši biznesa pasaulē. Pasākums norise : Kad? 12.06.2023. Kur? Meža ielā 3, 313. kab.
15.05.2023
Veiksmīgi ir noslēgušies augstskolas RISEBA piedāvātie bezmaksas kursi Latvijas pedagogiem "Digitālais es - izaicinājumi un iespējas Latvijas pedagogiem". Profesionālās pilnveides kursus vadīja Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas docētāji par šādām tēmām:

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png