26.09.2022
Efe Dujans (Efe Duyan) ir turku dzejnieks un arhitektūras zinātņu doktors – aktīva un plaši pazīstama personība mūsdienu Turcijas un Eiropas dzejas pasaulē. Kopš 2006. gada izdoti trīs autora dzejoļu krājumi, 2022. gadā klajā laists pirmais romāns Başka (Citi). Dzejas darbi tulkoti angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, ķīniešu, čehu, kurdu, ukraiņu, dāņu, ivritā un citās pasaules valodās.
19.09.2022
Kā nonākt no idejas līdz biznesam, būs diskusija par to, kā studenti var ar savām idejām kļūt un būt veiksmīgi uzņēmēji. Diskusijas laikā apspriedīsim ko inkubatori dod studentiem, kā labāk strādāt Latvijas augstskolu inkubatoriem un, kāds ir kopīgais mērķis inkubatoriem. Inkubatoru pārstāvji no vairākām augstākās izglītības iestādēm sapulcēsies H2O6 kvartālā, Durbes ielā 4 Deju zālē.
15.09.2022
Ir sākusies pieteikšanās PricewaterhouseCoopers (PwC) starptautiskajam studentu konkursam - Business Experience Challenge 2022, kurā studentiem vecumā no 18 līdz 26 gadiem ir iespēja pārbaudīt un pilnveidot zināšanas, iegūt jaunas prasmes un sacensties ar vienaudžiem no Centrālās un Austrumeiropas reģiona. PIESAKIES ŠEIT!
12.09.2022
Biedrība “Baltic Family Firm Institute” (BFFI, Baltijas ģimenes uzņēmumu institūts) dibināta ar mērķi atbalstīt veiksmīgu un spēcīgu ģimenes uzņēmumu izaugsmi Baltijas valstīs.   Biedrība apvieno akadēmiķus un nozares ekspertus no trim Baltijas valstīm, lai 1) veicinātu ilgtspējīgu vairāku paaudžu ģimenes uzņēmumu attīstību Igaunijā, Latvijā, un Lietuvā, 2) veidotu izpētes un mācību programmas, kas risina ģimenes uzņēmumu stratēģiskos, operatīvos un korporatīvās pārvaldības jautājumus,
12.09.2022
  Aicinām apmeklēt augstskolas RISEBA 30 dzimšanas dienas konferenci "(RISE) of (B)usiness meets (A)rt", kas norisināsies 2022. gada 6. oktobrī.  Sarunas par un ap biznesu, mākslas un tehnoloģiju ietekmi uz to. Sabiedrības sinerģija ar tehnoloģiju pasauli un ieskats nākotnē.   Par un ap nākotni runāsim vienas dienas  konferencē, kas norisināsies trīs moduļos - Bizness, Māksla, Sabiedrība un tehnoloģijas. Konferencē šos moduļus pārstāvēs dažādu nozaru speciālisti, kuri prezentēs aktuālas tēmas. 
09.09.2022
  Ir sākusies pieteikšanās ERASMUS+ un Dubultgrāda programmai, pavasara semestrim 2022/2023!   Lai pieteiktos apmaiņas braucienam, jums ir:   1.   Jāaizpilda Google forma  –  Šeit 2.    Jāuzraksta un jāiesniedz motivācijas vēstule (kāpēc jūs vēlaties studēt ārzemēs) aptuvenais apjoms viena A4 lappuse.  
08.09.2022
Augstskolas RISEBA student! Tev tiek sniegta lieliska iespēja apmeklēt bez maksas Laikmetīgās dejas izrādi “Femina” un laikmetīgās akadēmiskās mūzikas klavieru kvarteta “Quadra” koncertu kas norisināsies vienā vakarā!
08.09.2022
Daudzi teiktu, ka Speed dating ( LV: Ātras tikšanās) mentorings ir kā īsa satikšanās, un šajā apgalvojumā nav nekā nepareiza. Speed dating tikšanās ar mentoru ir īsu, precīzu sarunu sērija par konkrētiem jautājumiem. Šīs sarunas ietver individuālu 4 minūšu mijiedarbību starp mentoru un mentorējamo personu, šajā gadījumā studentu.
08.09.2022
Sākot ar  2022./2023. studiju gadu iespēja saņemt sociālo stipendiju “Studētgods" būs gan 1., gan 2. kursa studentiem!   Sākot ar 2021./2022. studiju gadu studējošajiem no daudzbērnu ģimenēm, kuri imatrikulēti 1. semestrī, sāka piešķirt sociālo stipendiju “Studētgods", kas noteikta 160 eiro apmērā 10 mēnešus gadā. Katrā nākamajā studiju gadā stipendijas saņēmējiem pievienojas nākamajā kursā studējošie - tātad, no 2022./2023. studiju gada stipendijai var pieteikties gan 1., gan 2. kursa studenti.
06.09.2022
RISEBA EKO padome aicina septembrī rūpēties par svaiga gaisa kvalitāti un ierasties uz klātienes lekcijām ar velosipēdu.  Ir pienācis septembris, sākam jaunu studiju gadu ar veselīgu aktivitāti! Dodies uz lekcijām ar velosipēdu! Esi dabas draugs un samazini gaisa piesārņojumu. Atgādinām, ka pie augstskolas "RISEBA" fakultātēm ir pieejamas velo novietnes, gan Meža ielā 3, gan Dubes ielā 4. Uz Durbes ielas 4 fakultāti vari droši doties izmantojot pieejamo velo celiņu, kas ved gar Zunda kanālu. 
06.09.2022
Student! Aicinam tevi pieteikties Radošajam Biznesa inkubatoram un attīstīt savu biznesa ideju! Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kā tas būtu veidot savu biznesu un attīstīt savu biznesa ideju? Vai esi iesācis, bet nezini kā turpināt, kur doties, kam prasīt palīdzību? Tad RISEBA Biznesa inkubators ir vieta, kas dod iespēju izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā un atbildēs uz Tev neskaidrajiem jautājumiem par uzņēmējdarbību!   
06.09.2022
Student! Aicinam tevi pieteikties Radošajam Biznesa inkubatoram un attīstīt savu biznesa ideju! Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kā tas būtu veidot savu biznesu un attīstīt savu biznesa ideju? Vai esi iesācis, bet nezini kā turpināt, kur doties, kam prasīt palīdzību? Tad RISEBA Biznesa inkubators ir vieta, kas dod iespēju izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā un atbildēs uz Tev neskaidrajiem jautājumiem par uzņēmējdarbību!   

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png