01.07.2022
28. jūnijā starptautiskā personāla vadības, studentu praktiskā projekta “Eiropas Personāla vadība” (European Human Resource Management -EHRM) ietvaros, studenti no Beļģijas un Dānijas prezentēja savus risinājumus augsta snieguma kultūras ieviešanai un atgriezeniskās saites nodrošināšanai kompānijai airBaltic.
01.07.2022
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) programmas “Dari digitāli” ietvaros aicina Latvijas sabiedrību bezmaksas tālmācības programmā pilnveidot savas digitālās pašapkalpošanās prasmes valsts digitālo risinājumu izmantošanā, lai mūsdienīgi risinātu ikdienas jautājumus. Video
30.06.2022
Augstskola RISEBA saņem Prakse.lv un Latvijas Darba devēju konfederācijas augsto novērtējumu Darba devēju ieteiktāko Skolu un studiju TOPā 2022.  Darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un studiju TOPs
28.06.2022
CIDD (Consortium of International Double Degrees)  ikgdējā dubultā grāda stipendijas konkursā, CIDD padome balvas saņemšanai izvēlējās piecus dubultā grāda studentus, tai skaitā arī RISEBA studenti Laura Dauginoviča, kas ieguva augsto 2. vietu.  Lai pieteiktos konkursam tika noteikti 3 kritēriji:
27.06.2022
Visi interesenti ir aicināti apskatīt bakalaura un maģistra studiju programmu Arhitektūra absolventu darbus augstskolas "RISEBA"  Arhitektūras un mediju centra H2O 6 ēkas pirmajā stāvā, Rīgā, Durbes ielā 4. Augstskola "ŖISEBA" ikvienam piedāvā apmeklēt  arhitektūras studentu veidotu izstādi "Masked conditions", kurā redzami vairāki studentu veidoti projekti, kuri iespējams kļūs par mūsu vides daļu nākotnē. 
27.06.2022
Izlaiduma bildes ir klāt un tās ir pieejamas katram šī gada absolventam! Šī gada 17. un 18. jūnijā norisinājās RISEBA izlaidumi, kuros svinīgajās cermonijās savus diplomus un papildu apbalvojumu saņēma bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi. Šī gada lielais notikumus noritēja svinīgā atmosfērā, šogad pasākums tika organizēts bez pulcēšanās ierobežojumiem. Absolventi aicināja gan ģimeni, gan draugus, lai atzīmētu savus panākumus. 
20.06.2022
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" ar prieku var paziņot, ka šajā gadā esam ieguvuši Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta “Ilgtspējas indekss 2022” prestižo zelta kategoriju! Kas ir Ilgtspējas indekss?
16.06.2022
Šī gada 6. jūlijā, plkst. 17:00, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes iela 4, Rīga), mēs aicinam Jūs kopīgi pavdīt vakaru un iepazīties ar augstskolas ''RISEBA'' studiju programmām un piedāvātajām nākotnes studiju iespējām.  Pasākuma laikā būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas. Pasākumam pievienoties aicināts ir ikviens!
16.06.2022
Šī gada 6. jūlijā, plkst. 17:00, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Durbes iela 4, Rīga), mēs aicinam Jūs kopīgi pavdīt vakaru un iepazīties ar augstskolas ''Riseba'' studiju programmam un piedāvātajām nākotnes studiju iespējām.  Pasākuma laikā būs pieejami karstie dzērieni un uzkodas. Pasākumam pievienoties aicināts ir ikviens!   Pasākuma laikā iepazīstināsim Jūs ar:
14.06.2022
Ar prieku paziņojam, ka jau otro reizi pēc kārtas maģistra studiju programma "Starptautiskais bizness" ir ieguvusi pasaulē prestižo EFMD (European Foundation for Management Development) akreditāciju uz maksimālo termiņu - 5 gadi! Tā garantē iespēju studentiem sasniegt augsta līmeņa studiju rezultātus un absolventiem veiksmīgu starptautisku karjeru.
09.06.2022
2022. gada EDAMBA Ikgadējā kopsapulce un Ģenerālā asambleja “Operating Doctoral Programmes in the Service of Society: Critical Transitions and the Future” notiks Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA, Rīgā, Latvijā, no 2022. gada 28. līdz 30. augustam.     
08.06.2022
2022. gada EDAMBA Ikgadējā kopsapulce un Ģenerālā asambleja “Operating Doctoral Programmes in the Service of Society: Critical Transitions and the Future” notiks Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA, Rīgā, Latvijā, no 2022. gada 28. līdz 30. augustam.     

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png