02.10.2022
"Pirms 30 gadiem tika dibināta Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA un šo gadu gaitā mūsu kolektīvs ir piedzīvojis izaugsmi, attīstību un panākumus, tāpat esam saskārušies arī ar dažādiem izaicinājumiem – kas mūs šī laika gaitā ir stiprinājuši. Arī nākamajiem 30 gadiem aicinu skatīties tikai ar iedvesmu un ticību saviem kopīgajiem spēkiem – mums ir lieli mērķi un vīzijas un es zinu, ka mums piemīt zināšanas un spējas tos īstenot.
29.09.2022
Augstskola RISEBA izsludina e-Topošo maģistru vakarus – tā ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par studijām mūsu biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā. Ziemas uzņemšana norisinās sekojošās studiju programmās:
29.09.2022
Esi gatavs izvēlēties savas sapņu studijas neizejot no mājām?  Ziemas uzņemšana norisinās sekojošās studiju programmās: Bakalaura studiju programma Biznesa psiholoģīja, tālmācība Bakalaura studiju programma Uzņēmējdarbības vadība, tālmācība Studiju sākums 01.02.2022
29.09.2022
Vēlies satikt un iepazīt neformālā gaisotnē savus pasniedzējus, diskutēt par dažādām tēmām un uzdot jautājumus? Turpinām tradīciju Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" tālmācības studentiem un gaidām Tevi uz pirmo diskusiju ciklā "Ar pasniedzēju pa dzīvi".
26.09.2022
Efe Dujans (Efe Duyan) ir turku dzejnieks un arhitektūras zinātņu doktors – aktīva un plaši pazīstama personība mūsdienu Turcijas un Eiropas dzejas pasaulē. Kopš 2006. gada izdoti trīs autora dzejoļu krājumi, 2022. gadā klajā laists pirmais romāns Başka (Citi). Dzejas darbi tulkoti angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, ķīniešu, čehu, kurdu, ukraiņu, dāņu, ivritā un citās pasaules valodās.
19.09.2022
Kā nonākt no idejas līdz biznesam, būs diskusija par to, kā studenti var ar savām idejām kļūt un būt veiksmīgi uzņēmēji. Diskusijas laikā apspriedīsim ko inkubatori dod studentiem, kā labāk strādāt Latvijas augstskolu inkubatoriem un, kāds ir kopīgais mērķis inkubatoriem. Inkubatoru pārstāvji no vairākām augstākās izglītības iestādēm sapulcēsies H2O6 kvartālā, Durbes ielā 4 Deju zālē.
15.09.2022
Ir sākusies pieteikšanās PricewaterhouseCoopers (PwC) starptautiskajam studentu konkursam - Business Experience Challenge 2022, kurā studentiem vecumā no 18 līdz 26 gadiem ir iespēja pārbaudīt un pilnveidot zināšanas, iegūt jaunas prasmes un sacensties ar vienaudžiem no Centrālās un Austrumeiropas reģiona. PIESAKIES ŠEIT!
12.09.2022
Biedrība “Baltic Family Firm Institute” (BFFI, Baltijas ģimenes uzņēmumu institūts) dibināta ar mērķi atbalstīt veiksmīgu un spēcīgu ģimenes uzņēmumu izaugsmi Baltijas valstīs.   Biedrība apvieno akadēmiķus un nozares ekspertus no trim Baltijas valstīm, lai 1) veicinātu ilgtspējīgu vairāku paaudžu ģimenes uzņēmumu attīstību Igaunijā, Latvijā, un Lietuvā, 2) veidotu izpētes un mācību programmas, kas risina ģimenes uzņēmumu stratēģiskos, operatīvos un korporatīvās pārvaldības jautājumus,
12.09.2022
Aicinām apmeklēt augstskolas RISEBA 30 dzimšanas dienas konferenci "(RISE) of (B)usiness meets (A)rt", kas norisināsies 2022. gada 6. oktobrī.  Sarunas par un ap biznesu, mākslas un tehnoloģiju ietekmi uz to. Sabiedrības sinerģija ar tehnoloģiju pasauli un ieskats nākotnē.   Par un ap nākotni runāsim vienas dienas  konferencē, kas norisināsies trīs moduļos - Bizness, Māksla, Sabiedrība un tehnoloģijas. Konferencē šos moduļus pārstāvēs dažādu nozaru speciālisti, kuri prezentēs aktuālas tēmas. 
09.09.2022
  Ir sākusies pieteikšanās ERASMUS+ un Dubultgrāda programmai, pavasara semestrim 2022/2023!   Lai pieteiktos apmaiņas braucienam, jums ir:   1.   Jāaizpilda Google forma  –  Šeit 2.    Jāuzraksta un jāiesniedz motivācijas vēstule (kāpēc jūs vēlaties studēt ārzemēs) aptuvenais apjoms viena A4 lappuse.  
08.09.2022
Augstskolas RISEBA student! Tev tiek sniegta lieliska iespēja apmeklēt bez maksas Laikmetīgās dejas izrādi “Femina” un laikmetīgās akadēmiskās mūzikas klavieru kvarteta “Quadra” koncertu kas norisināsies vienā vakarā!
08.09.2022
Daudzi teiktu, ka Speed dating ( LV: Ātras tikšanās) mentorings ir kā īsa satikšanās, un šajā apgalvojumā nav nekā nepareiza. Speed dating tikšanās ar mentoru ir īsu, precīzu sarunu sērija par konkrētiem jautājumiem. Šīs sarunas ietver individuālu 4 minūšu mijiedarbību starp mentoru un mentorējamo personu, šajā gadījumā studentu.

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png