Personības un karjeras attīstības kurss START STRONG – bez maksas interneta vidē

Programma „Start Strong” ir tapusi, lai palīdzētu jauniešiem sākt un attīstīt savu karjeru. „Daudzi jaunieši sūdzas, ka nevar atrast darbu, jo viņiem neesot pieredzes. Tomēr darba devēji atklāj, ka pieredzes trūkums nemaz nav galvenais neveiksmes cēlonis. Lielāka problēma ir jauniešu nespēja kvalitatīvi sagatavot savu CV un motivācijas vēstuli, pareizi uzvesties darba intervijā, vājš priekšstats par lietišķo etiķeti”, pauž programmas iniciators Andris Arhomkins (ASV vēstniecība). „Start Strong” kursa ietvaros šajos jautājumos jauniešus apmāca paši uzņēmēji.  

„Ideja padarīt kursu par pieejamu visiem jebkurā laikā radās, reaģējot uz lielo pieprasījumu dažādos Latvijas reģionos. Līdz šim esam apmācījuši aptuveni 1500 cilvēku 22 pilsētās. Uz nodarbībām nāk gan studenti, gan skolēni un skolu karjeras konsultanti, gan bezdarbnieki, gan pensionāri. Un mēs redzam, kā rezultātā mainās viņu dzīve”, norāda kursa pasniedzēja, Stratēģiskās izglītības centra direktore Dr. Tatjana Boguševiča.

Intensīvais kurss sastāv no 11 videolekcijām:

Start Strong Start (LV)

Start Strong 1 (LV) - Andris Arhomkins - ceļvedis karjerā

Start Strong 2  (LV) – mērķu nospraušana

Start Strong 3 (LV) – kur meklēt darba sludinājumu

Start Strong 4 (LV) – kā pareizi lasīt darba sludinājumu

Start Strong 5 (LV) – CV rakstīšana

Start Strong 6 (LV) – motivācijas vēstule

Start Strong 7 (LV) -  kā pareizi nosūtīt CV

Start Strong 8 (LV) – kā sagatavoties darba intervijai

Start Strong 9 (LV) – kā novadīt darba interviju

Start Strong 10 (LV) – 1.darba diena

Start Strong 11 (LV) – kursa noslēgums

 „Start Strong” semināri klātienē ar lektoriem notiks arī pēc kursa publikācijas internetā, taču  akcentu liekot uz praktisko darbu ar dalībnieku CV un motivācijas vēstulēm, kā arī darba interviju simulācijām. Nākošais seminārs notiks Rīgā, 7. novembrī plkst. 10.00 – 15.00 RISEBA telpās Meža ielā 3, Rīgā. Dalība – bez maksas, iepriekš reģistrējoties RISEBA Karjeras izaugsmes centrā vai elektroniski: http://goo.gl/forms/kNhMzu2KM5

Vairāk informācijas:

Diāna Karacejeva
RISEBA Karjeras izaugsmes centra vadītāja,

Tālr.: 67617698, mob.tālr.: 25620068, e-pasts: [email protected]
Meža iela 3, Rīga, LV-1048. 

Partners

Accreditations

epas
epas
IQA
IZM.png